Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiecznie wQrwiona

Jestem zajebiście ale to zajebiście nieszczęśliwa!!!

Polecane posty

Gość ciągle smutna
jestem nieszczęśliwa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasamotniejsza
ja też. A Wy czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22-letni prawiczek
jak w nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem..to moja wina...będe siebie obwinać mimo to że nie powinnam..ale muszę nie wiem co mam ze sobą zrobić nie mogę znaleźć miejsca dla siebie...dawno tak nie cierpiałam i kur..beczałam poddałam się jestem słaba a kiedyś nie byłam gdzie odeszłam..gdzie moja siła mocny , trudny charakter co się ze mną stało...to Twoja wina..jak mogłeś jak mogłeś mi to zrobić..oszukiwać mnie kiedy sie starałam kiedy chiałam byś był szczęśliwy..robiłam wszystko dla ciebie po to by ona była szczęśliwa...robiłam to dla niej..by ona zniszczyła to co tyle lat wspólnych budowaliśmy na trudach ...jak mogłeś mnie tak oszukiwać kłamac prosto w oczy...jak mogłeś zniszczyć nasz rodzinę...wszystko..dla jakiejś szmaty nieszczęsliwej ..nie widziałeś że "my" cierpimy..nie widziałeś że niszczysz swoją rodzinę pierdolony egoisto i co ja mam zrobić jaka drogę wybrać...co....???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22-letni prawiczek
no jasne że nie jest tak źle. aż 8 lat do 30-stki. później 40-stka, 50-tka, 60-tka i może już umrę, bo prawiczki podobno szybciej umieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×