Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulinkaaaa1234

zdradziłam chłopaka

Polecane posty

wyjechał za granice na 3tyg a ja dałam mojemu koledze , najgorsze ze było super doszłam 2 razy na jeźdźca a ze swoim nie jest tak łatwo,caly czas to pamietam i chce jeszcze tak ale juz nie zrobie tego dlatego sama musze to robic ,chlopak nic nie wie oczywiscie i z nim zadko dochodze wracam od niego do domu i musze to zrobic sama,nie wiem czemu.zaczelam uzywac wibratora dostalam na urodziny kiedys i lezał a teraz wracam i przypominam sobie ten sex czy cos,oliwka na wibrator taki spory gumowy i wpycham sobie,kiedys raz tylko go testowalam i byl za duzy a teraz nie zwracam na to uwagi,coraz czescie napalona jestem ostatnio jak spala u mnie kolezanka to zaczelam sie z nia calowac i tak mokro mialam w majtkach zaczelam jej dotykac i zrobilam jej minetke masakra, ona wsadzila mi potem 2 palce ruszyla nimi szybciej i dostałam takich skurczy i orgazmu ze jeczałam w poduszke,wszystko po tej zdradzie sie zaczelo,nie wiem co robic przy chlopaku jestem wrecz niesmiala taka cicha w lozku czasem jak dojde przy minetce to tylko po cichu jękne a sama jęcze ruszam nogami nawet lubie ostro wsadzic palce z dlugimi paznokciami i palcowe wale sobie,z ta kolezanka zabawiam sie zapraszam ją masturbuja ją wibratorem i cholernie sie podniecam,wypytuje ją o masturbacje jej eksperymentuje nie wiem czy ona nie ma dosc tego,robie 69 z nia robic.ostatnio w wannie wode pod cisnieniem puscilam na swoja cipke i lezalam w wannie,kupiłam sobie paczke prezerwatyw nie wiem nawet czemu ale krecilo mnie to zakładałam na palce sobie takie nawilzone i na wibrator,mam ochote na orgazm za rogazmem ostatnio poprosiłem tą anke o mega minete,rozłozylam sie rozchyliłam nogi i nie kazałam jej przestawac chyba ze 3 razy doszłam całe łózko zmoczyłam sokami, dziewczyny macie takie przygody ? zdradziła ktoras chloapaka i doszła do orgazmu ? tez takie napalone czasem jestescie ? piszcie jak macie podobne doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę. Zresztą sam jego/jej mejl "madmax" wygląda jak mejl Wojtka z kampanii "stop pedofilii w internecie". Kolejny intelektualny onanista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonshow
jak wroce to powaznie pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×