Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jenkamała80

Proszę o radę-czyżby ciąża

Polecane posty

Otóż cykle mam co 28 dni.zawsze regularne.w tym miesiącu @ spóźniła mi się 3 dni ale się pojawiła.tyle ze jest bardzo skąpa.moim zdaniem 1 dzien krwawienia normalnego a reszta to jakieś plamienia.piersi mnie nie bolą tylko mam jakieś mrowienia,ale mdłości odczuwam już od 5 dni.pojawiają się o każdej porze ale nie trwają długo.czasem czuję głód ale gdy sięgam po jedzenie coś mnie lekko odrzuca ale nie powoduję to mdłości.robiłam test ale ta 2 kreska była albo tak słabiutko widoczna albo jej nie było tylko takie moje wrażenie-niewiem.mocz nie był ranny.I nie mam jakieś obsesji na punkcie ciąży to by była wpadka.Czy któraś miała podobną historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka wsz
zrob usg i powtorz test jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdas
Po co usg? Wystarczy badanie krwi beta HCG, jeżeli jest większa niż 5 murowana ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poczekać dzień lub dwa.Jezeli mdłości będą się powtarzać to dopiero powtórzę test.@ jaka była to była no ale była moze to jakaś nadzieja że jednak ciąży nie ma.Mam juz3 dzieciaczków-wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :* mam w miare regularne miesiaczki czyli 28 dni czasem 27... ostatnio moj okres trwał niecałe 4 dni... kochałam sie z chłopakiem 8 dnia cyklu... Czy jest to mozliwe zebym zaszał w ciąże ??? teraz jestem juz w 13 dniu cyklu i bardzo bola mnie jajniki i piersi dzisiaj miezyłam sobie temp. i miałam 37, C ale robiłam to popołudniu nie rano... czy ja sobie juz wkrecam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jashgsdjhasbxnxab
Czasam jak sie mysli o ciazy, to pojawiaja sie wyimaginowane objawy ciazy. Jednak mnie zastanawia ta druga bledsza kreska... Powtorz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjshfhsdjdsksdlk
do - tak bardzo bym chciala w 8 dniu cyklu chyba nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjksdjhskslkjdwoej
do - tak bardzo bym chciala to czemu nie powtorzysz w dni plodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ moj chłopak jezdzi ciężarówkami i tak za bardzo nie moge sobie wybierac dni :(:(:( jezeli robiłas test i ta 1 kreska jest widoczna a druga słabo to , to moze byc pocztek ciąży... najlepiej gdybys powtórzyła test za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jashskalkasldsawqw
przy moim pierwszym tescie ta kreska tez byla najpierw slabo widoczna, dopiero przy trzecim czy czwartym wyszla juz wyraznie. Oczywiscie zycze ci, abys nie byla w ciazy, ale najlepiej bedzie powtorzyc test za kilka dni, wtedy powinno juz wykazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takbardzobymchciała zycze ci zebyś zobaczyła 2 kreseczki.ja chcę uniknąć tej ciąży mam juz 3 niech inne starające cieszą się z bycia przyszłymi mamusiami-i tego z calego serca WAM życzę. tajbardzobymchciała a ty starasz się o dzidzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1_2006
witajcie u mnie tez dziwna sytuacja moje cykle zwykle sa 31-34 dniowe dzis ma 35 dzien wczoraj robilam test lecz wyszedl negatywny brzuch mnie strasznie boli kłuje w jajnikach ale okresu nie widac czy uwazacie ze mogłoby byc za wczesnie na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie o dzidzie ale moge tylko wtedy kiedy moj chłopak zjezdza do domu bo jezdzi ciężarówkami... :(:(:( słyszałam ze plemniki mogą przezyc do 3-5 dni moze mi sie uda... chociasz teraz to juz nie wiem :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsajkfhejdfjksdnnc
do kiara1 wydaje mi sie, ze powinien juz pokazac ciaze, chociaz roznie to bywa. Niektorym dziewczynom lekarz juz potwierdza ciaze badaniem lub usg a testy wychodza jeszcze negatywnie... zalezy od zawartosci hormonu ciazowego w moczu, jedna maja go wiecej inne mniej na poczatku. I ta sama rada, powtorz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklskskaK
tak bardzo bym chciala - przy Twoich cyklach wlasnie teraz masz dni plodne i owulacje, wiec raczej chyba nie zaszlas w 8 dniu cyklu. Zatrzymaj chlopa sila w nastepnym cyklu i nie wypuszczaj przez cale dni plodne a na pewno sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuda się zdarzają.życie jest trochę pokręcone .ja chcę uniknąć błogosławionego stanu a tu niektóre chcą i czekają na cud.jaki ten los niesprawiedliwy eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie :(:(:( oczywiście ja tobie życze zebyś unikneła tego stanu dopuki sama nie bedziesz chciała :):) dziękuje Ci bardzo za pomoc szkoda ze mi sie nie udało :(:(:(:(:(:(:(:( no cuż bede musiała prubować dalej :(:(:( w tym przypadku smak porazki jest straszny :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×