Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandi24

Cv listownie czy przez email??napiszcie swoje spostrzezenia

Polecane posty

Gość Sandi24

Szukam pracy od ponad 2 miechow. Studia skonczylam w czerwcu, w mojej branzy z zakresu bezpieczenstwa pracy znalezc prace graniczy z cudem. Wysylam tez do pracy biurowej. Wyslalam ok 500cv (moja branza w ktorej szukam plus biuro plus kadry)Ostatnio wysylam cv i lm listownie do prezesow 11 duzych firm moze w ten sposob kogos porzekonam. Myslicie ze to dobry pomysl w dzisiejszych czasach w dobie internetu??Czy te cv w formie papierowej moze od razu lądują do kosza.. Na skrzynki email trafiaja setki aplikacji kto to wogole czyta...Ja juz nie mam pomyslow. Dzwonie to mnie odsylaja do aplikacji online albo od razu zbywaja na recepcji. Jak juz uda mi sie do kadr dostac to oczywiscie odmowa. Jak jest u Was?jakie metody wybieracie?Myslicie ze ma sens wysylac 2 razy aplikacje do tego samego pracodawcy??(nie jako odpowiedz na ogloszenie tylko tak poprostu moze akurat) poradzcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
300 CV , pracuje od lutego, wszystko e-mailem bo poczta za drogo by wyszła i wolniej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 2 razy aplikacje do tego samego pracodawcy??(nie jako odpowiedz na ogloszenie tylko tak poprostu moze akurat) " moja firma sie nie oglaszala .. ja sam sie do nich zglosilem mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabcc
rewq :)🖐️ ciesze sie, ze pracujesz :D JA tez pracuje:) OBoje mamy prace a oboje przeciez nie mielismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi24
Zastanawiam sie czy nie wyslac jeszcze raz cv tym razem z lm do firm z mojej branzy ok 30 by wyszlo z tym ze wlasnie zastanawialam sie czy nie listownie vpoprzez poczte polska. Mailowo wyslalam jedni czytali inni nie tak na dobra sprawe niewiadomo kto to wogole tam czyta jesli na maila przyjdzie;) Tylko powiedzcie czy ma sens drugi raz po 2 miechach wysylac do tych samych ludzi?w sumie gdyby potrzebowali to by sie ktos odezwal..:( takze chyba strata kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi24
A czy nie zostanie to odebrane jako narzucanie się?? rewq myślisz ze lepiej wysłać pocztą tradycyjna jak napisałam wcześniej czy drugi raz emailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest jakieś ryzyko, za duzo nie mozesz rozmyslać . ślij pocztą jak chcesz ale powtarzam : mi się e-mail sprawdził ps. co do narzucania się - 2 listy w ciagu 2 miechów to jeszcze nie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslij jak wolisz
nawet jesli ktos to odbierze jako narzucanie sie, to co masz do stracenia? jesli nie wyslesz to pracy u niej i tak raczej nie bedziesz miala... a co do tego,ze maila moze nikt nie przeczytac...to samo sie tyczy papierowego... niestety :) swoja droga, co zlego w odsylaniu do aplikowania sie na stronie przez formularz? powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyslij jak wolisz
"Dzwonie to mnie odsylaja do aplikacji online albo od razu zbywaja na recepcji. Jak juz uda mi sie do kadr dostac to oczywiscie odmowa." no bo dzwonienie to nie jest najlepszy pomysl... w koncu CV przez telefon nie dasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×