Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze pomożcie miiiiiiiii

POMÓŻCIE MI JAKIE TRZEBA DOKUMENTY............

Polecane posty

Gość prosze pomożcie miiiiiiiii

Możecie mi napisać (ale jeśli jesteście pewnie:P) jakie dokumenty trzeba przynieśc do pracy przed podpisanie umowy? Dostałam pracę i powiedziała mi koleżanka, że na jutro przynieśc mam coś tam:P nie dosłyszałam co gadała, wiedziałam, że i tak na necie poszukam, ale nie znalazłam nic pewnego więc wole Was zapytać:P Jeśli chodzi o ubezpieczenie to jesli osttanio byłam na uczelni ubezpieczona, a teraz nie jestem to rozumiem, że wraz z 1 dniem pracy dostanę ubezpieczenie z pracy tak? Możecie mi napisać czy dostanę jakiś dokument "do ręki" potwiedzajacy to, że jestem ubezpieczona? Czy to tylko jest takie "wirtualne", że jstem ubezpieczona bo mam pracę? aha, i pewnie będę musiała zamieść coś co potwierdza moją edukację, więc co to ma być, ksero dyplomu czy co? prosze pomóżcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
powinnaś mieć z sobą dowód osobisty, nr nip, nr rachunku bankowego, ksero dok. potwierdzających wykształcenie (jak jesteś po szkole średnej to świadectwo jak po studiach to dyplom), jeżeli Twoja praca będzie wymagała jakiś uprawnień albo kursu to też ksero zdobycia tych uprawnień, Dostaniesz księżeczkę ubezpieczeniową (jeśli to pierwsza praca) - musisz dać swoje zdjęcie żeby Ci wyrobili tą książeczkę. A jak już miasz to musisz ją przyniueść do podbicia. To podstawowe rzeczy - jakieś dodatkowe dokumenty zależą od charakteru pracy. Mogą wymagać np ksera certyfikatu językowego. jeżeli Ci ktoś mówi co masz przynieść to masz grzecznie słuchać i notować bo w internecie nie na pewno nie ma informacji "pani kasia ma na pierwszy dzień pracy przynieść to i to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×