Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abstynentka.....

Jak skończę karmić to się upiję

Polecane posty

Gość abstynentka.....

Nie piłam alkoholu od 4lat. Najpierw 1 ciąża, potem rok karmienia, potem kolejne dziecko i ponad rok cyca. No i zamierzam ją w końcu odstawić, w sumie już sporadycznie je pierś no i mam ochotę upić się :) Zawsze na imprezach wszyscy popijają winko, piwko a ja nic, no i potem za kierowcę musiałam robić. Mam ochotę najeść się chipsów, opić coca coli zjeść coś niezdrowego tłustego i schlać się jak świnia. Potrzebuję się zresetować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ...
rozumiem Cie w 100 % :).....życzę jak najmniejszego kaca i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie
hehhe, tez tak miałam, ale uważaj bo po takiej przerwie i zdrowym żywieniu mała ilość może powalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co brzmi paskudniej
opis kolejnych ciąż i długotrwałego karmienia czy opis rozpasłości dietetycznej którą planujesz obie wywołują moje obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe lilly 25
rozumiem cie autorko:)))) hehe tak bym tak miala na twoim miejscu, ja tez zycze malego kaca:))))) ja szybko odstawilam cyca dlatego podziwiam takie kobiety jak ty:) jak ty dalas rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co czujeszDD
ja sie schlałam równo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mam identyczny plan tylko że ja jestem w ciąży i mam ochotę niesamowitą na piwo .Jak skończe karmić to zrobię sobie taki wieczó tylko dla siebie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna lampka wina i leżysz
pod stołem. Ja tak miałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abstynentka.....
Nie planowałam tak długo karmić no ale dzieci nie tolerowały butli, w sumie potem już było mi wygodnie i tak już to potrwało :) Dużo z mężem wychodzimy i wszyscy wkoło się świetnie bawią, niby ja też ale to jest jakoś inaczej zupełnie na trzeźwo zwłaszcza jak inni piją. No i w końcu nie będę musiała odwozić wszystkich po kolei, bo doszło już do tego że znajomi wiedząc że będę od razu zakładają że mają transport. Do "nie wiem co brzmi paskudniej"- widać że nie jesteś matką :) Po 4 latach życia dla dzieci mam ochotę zaszaleć jak nastolatka, potrzebuję tego dla równowagi psychicznej i już :) Kocham swoje dzieci najbardziej na świecie, cieszyłam się z ciąż i karmienia ale muszę pomyśleć też trochę o sobie żeby nie zwariować Cieszę się że inne mamy wiedzą o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×