Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaweronika1989

Swędzące krostki U Mnie I partnera!! Pomocy!!!!!!

Polecane posty

Gość karolinaweronika1989

Hej dziewczyny mam wielki problem mianowice miesiac temu pojawily sie na wargach sromowych malenki krostki swedzialy okropnie jakbym miala swierzba poszlam do ginekologa dala mi globulki mascie i przeszlo, kilka dni temu u mojego chlopaka na penisie wyskoczylo to samo rowniez swedzace a dzis ja patrze i cala droga do wejscia mej pochwy pokryta jest z obu stron tymi krostkami swedza i sa strasznie czerwone co to moze byc gdzie powinien udac sie moj partner?? ;( jestem zalamana znowu ten swęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr żołądź
Nie chcę pocieszać, ale to może być świerzbowiec, szczególnie jeśli są grudki. A spróbujcie jeszcze obydwoje smarować się clotrimazolem w kremie - ty na wargi i przedsionek pochwy, on na żołądź - 2x dziennie. Za dużo nie szorować, myć się max. 1x dziennie. Poza tym polecam dermatologa dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaweronika1989
On chodzi do dermatologa z buzia ma pewne blizny po trądziku lekarka dala mu antybiotyk jakis mozliwe zeby antybiotyk mial wplyw na penisa?? hmm mam jakis krem ktory przepisaLA MI wtedy ginekolog mi pomoglo jemu tez znikaja ale za kazdym razem kiedy sie kochamy to pojawiaja sie te krostki wiec trzeba to wyleczyc jakos :(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr żołądź
jak bierze antybiotyk, to może mieć grzybicę, często u faceta bezobjawową, ale zazwyczaj dominuj świąd. Spróbujcie clotrimazol, po 3-5 dniach powinien być efekt, ale regularnie smarować i na razie unikać figo fago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaweronika1989
jesli to jest swiad to i ja mam ja natomiast regularnie chodze do lekarza i niczego takie nie uslyszalam;/ wiec mysle ze moze to cos lagodniejszego lecz nie wiem sama:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr żołądź
świądu się nie słyszy, to się czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się ładna
to zwykły syfilis zwany tryplem albo on albo ty złapałaś na boku, a może równoczesnie?!!!!!!!!!! ciekawie macie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×