Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sierotka ma dwa rysie

jaki macie system wnoszenia - znoszenia wózków na dwór?

Polecane posty

Gość gość
Ja trzymam w bagażniku nawet składać nie muszę. Najpierw kładłam dziecko na siedzenie potem zapinalam do fotelika. Teraz czeka obok. Pełen wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziecko trzymam jedną ręką a drugą "staczam" wózek kilka schodków. Mieszkam na 4 piętrze ale zostawiam wózek na parterze gdzie nie ma mieszkań i klatka jest szeroka. Miejsce jeszcze niżej przy wejściu do piwnicy niestety zajęte przez sąsiadów;) ale ich dziecko ma już 2 lata więc może się za jakiś czas zwolni ;) a jak mąż jest w domu to w samochodzie trzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawiam spacerówkę na dole, przypinam do kaloryfera zapięciem do roweru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle najszybciej jak mogłam, czyli po roczku zaraz, przeszłam na parasolkę, 5 kg na ramię, dziecko za rękę i wtedy to już był luzik... zleci migiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój syn ma 7 mcy, dziś kupiłam spacerówkę ritmo, mieszkam na 3cim piętrze, ja sobie daje rade :) Wcześniej albo ja staczałam wózek a ktoś znosił dziecko albo wózek trzymałam w samochodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzymam w samochodzie albo w zejściu do piwnicy - mamy taką sporą klatkę za drzwiami prowadzącymi do piwnicy, ale jeszcze na poziomie 0 - zaraz za drzwiami z podwórka do klatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Ja wnosiłam wózek na dwa czyli najpierw gondole później stelarz a znosiłam napięte stelarz później gondole na parter i u mnie w Anex crossie jest super amortyzacja ze z bloku z parteru wózek znosiłam po schodach i dawało rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×