Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

znając moje szczęście to nie trafie na tego osobnika z tych 10% :P będzie trzeba albo okraść bank albo sobie powiększyć o jakieś 4 cm aby mieć te 19 długości bo wtedy już będzie się czym chwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo żalisz się na swojego ptaka 😭 A miałam Cię za męskiego aczkolwiek wrażliwego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio był tu topike o gościu co ma ptaka tak skrzywionego że lasce nie może nawet włożyć, tak więc Levi nie peniaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk -> kompleksu nie mam ale nie miałbym nic przeciwko temu jakby była większy :P no chyba że wolisz 15 a nie 19 ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi, nie kombinuj :classic_cool: mnie tam Twój ptak wsio ryba :P Ostatnio rozmawialiśmy już na temat mojego miejsca zamieszkania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio? nie przypominam sobie ale i tak pewnie daleko to ode mnie było :P (mam kiepska pamięć do nicków i tego gdzie kto mieszka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przypomnę, pisałam że idę na imprezę, i że mam fajną rudą koleżankę we wrocławiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając co do ptaka nie kombinuje ale od dawna wiadomo że jak się ma więcej to jest lepiej :P teraz to zapamiętam ;] czemu rude mieszkają tak daleko ode mnie? :< choć w sumie ostatnio mi się podobają też złociste blondynki o niebieskich oczach lub takie o czarnych włosach i ciemnych oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi, błagam Cię, nie wracajmy już więcej do Twojego ptaka 🌼 Ostatnie zdanie na ten temat: Spotkasz dziewczynę która Cię pokocha nie za rozmiar ptaka i Ty ją również pokochasz to zmienisz zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec wolałam żeby to pytanie zostało bez odpowiedzi, ale skoro przenosimy prywatną rozmowę na kafe to.... 1) zawsze możesz przefarbować się znów na blond 2) niektóre kobiety lubią młodszych 3) Niektórzy faceci wolą starsze 4) Ładna z Was para ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×