Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Leniwcze ale chyba nie więcej niż ja :o :o :o Ladaco powiadasz rece i nogi ? a co pomiędzy nimi ? czeluść ? :p :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pierdol , bo u mnie za samo strzyżenie końcówek trzepie miesiąc w miesiąc ok 100 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo ! 230 ale co kwartał :D A Ty Ladaco uważaj na Leniwca , bo przyjedziesz do W-wy , narazisz się na koszta , a Ona Cie wyprowadzi na manowce :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laniwiec trzęsie ale stringami :p :D Leniwczyku i Ty jeszcze płacisz za to , że kładą Ci chemię na włosy ? :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o już lepiej to zakosić nie mogłeś :o chyba zapiszę się do jakiegoś kółka różańcowego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ni chu chu , ja nie dam się żeby kładziono mi grom wie co , przynajmniej dopóki nie osiwieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka...ja mam zaufanie do mojego fryzjera :D przynajmniej na razie :D ladaco...to skoro taki zły humorek masz w poniedziałki, to zmień kartkę w kalendarzu na wtorek...od razu zrobi Ci się lapiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano tak ! bo Ty musisz czekać do piątku do 13:00 :p :D stąd taki humor wisielczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zaufanie ? a niby co takiego On Tobie kładzie na włosy ? - cud , miód , a na koniec poleje dla połysku benzyną ? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco może macie dziś dzień wolny a Ty nic nie wiesz na ten temat , pracujesz zawzięcie , to i ludziska przygladają sie na Ciebie w milczeniu :D Leniwcze to może fryzjer/ka sprzedała jeszcze Tobie receptę na przedłużenie życia ? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie przyszedłeś do pracy bez portek i stąd dzień niedzisiejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goń ! może jeszcze zdążysz zatrzymać nadeptując delikatnie na ogonek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcze nie ma takiej możliwości ani w jednym , ani w drugim :D Ladaco ludziska przypomnieli sobie , że nadchodzą święta i pracują zawzięcie licząc na premię :D Levviatan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj są moje urodziny :D:D:D 🖐️ postanowiłam zrobić sobie w tym dni prezent i wejść na kafe :D cieszycie się ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka Wszystkiego NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO i czego tylko sobie życzysz 🌻 :D Ladaco zakład duuuży , nie raz zgubiłam sie w nim :o :D Ale ja niestety nie mam takiego przywileju :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie :D Czasami takie jazdy odchodzą , że aż boki bolą od wstrzymywania od śmiechu :D Ale czasami ....... ech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×