Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

julk no to sto lat, niech Ci gwiazdka, a kto z nami się nie napije niech go piorun trzaśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figiel, julka, ;levi i cała reszta 🖐️ 🖐️ 🖐️ To przez ta boska torebkę, którą właśnie zobaczyłam an allegro 😭 zakochałam sie w niej i zapomniałam o kulturze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu kochany witaj. Cholerko... kochana witaj. Figlu* kochany witaj. Levviatanie kochany witaj. Ladaco kochany witaj. Wszyscy Pozostali witajcie Julko kochana witaj i Wszystkiego Najlepszego !!!! A teraz wracam do pracy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja musze miec konkretna torebke, a nie saszetke na sznurku :P Wiecznie mam sporo rzeczy, które koniecznie musze miec :D Poza tym lubie duze rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiecznie mam sporo rzeczy, które koniecznie musze miec" - jak wiekszość kobiet weryfikujesz te potrzeby raz na 5 lat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no co ty :D :D :D Torebka na ramieniu, po 2 siatkach z zakupami w każdej ręce, a do nóg przyczepione moje dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon i tak odpadły mi pampersy, bo wczesniej zawsze miałam kilak sztuk w torebce :D Ale teraz przybyły mi dinozaury i rózne inne dziwne rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jedej pociesze plecaczek, a pozostałe też natychmiast zapragną mieć własne i będą dumnie nosić swoje rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu ja mam jedna taka malutka torebke, wieczorową, które zabiram tylko z przymusu np. an wesele. Wrzucam do niej tylko telefon, bo reszta sie nei mieści,a w samochodzie zawsze mam moja ukochaną torebke, a w niej wszystko co jest niezbędne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żaden sposób dają sobą manipulować ? To prawdziwa hodowla żmij :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka to zastosuj zasadę chcesz coś wziąźć nieś to sam/sama bo po co masz je wyręczać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci ale co mam zrobic jak jeden jedzie rowerkiem, a po 2 km stwierdzi, zę sie zmęczył i schodzi z roweru..? Mam go zostawić an srodku chodnika, żeby ktos wział, czy wziac malucha na lecy, usiaść an 4-kolowcu jechać z nim? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×