Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ja moją widziałam ostatni raz na wielkanoc, ale od kiedy sie przeprowadziliśmy i mamy stacjonarny tel. to i tak zdalnie mam jej obecność na codzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tyz stęka :O ale ona za to jak dzwoni i ja odbieram tel. to mówi "A synio to nie ma zamiaru do mamusi przyjechać"? To ja odpowiadam "Mamy zamiar, w ten weekend może". A co mnie będzie pomijać :D Leniwiec kiedy idziemy na piwejro jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Len roztapia się w biurze :O Przychodzę dziś do pracy, a tu ktoś zasłonki z mojego gabinetu ukradł i teraz słońce wali mi w plery :O Myślicie, że oklejenie okna gazetami to dobry pomysł? Widelec, wcale się nie wymiguję od spotkania :P Co powiesz na przyszły tydzień? Może wtorek? :) Zdzira....lepiej bliżej Biedronki :) Ciekawsze widoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goli se klate i okolice odpowiedzialne za przedłuzenie gatunku :D :D :D ponadto może z Tobą obejrzeć Modę na Sukces i popłakać gdy Bruk albo Ridż umrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.06.2010] 11:02 [zgłoś do usunięcia] fioletowy widelec Leniwiec kiedy idziemy na piwo jakieś? 10.06.2010] 12:37 [zgłoś do usunięcia] Śpiący Leniwiec Widelec, wcale się nie wymiguję od spotkania Co powiesz na przyszły tydzień? Może wtorek? Widelec.....ja już nie ponowię propozycji 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×