Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka1990

Zakład o chłopakow

Polecane posty

Gość Anka1990

Hey. Mam taki mały problem. Zalozylam sie z kumpela o chlopaka. tzn ja mam wyrwac jednego a drugiego. Bardzo mi zalezy na tym zeby wygrac ten zakład. Może nie tyle co wygrac tylko poprostu bardzo bym chciala byc z tym chłopakiem. Wszystko było fajnie nieraz sie przypadkiem widywalismy widzimy sie codziennie w szkole zawsze mowi mi czesc rozmawiamy nieraz. Ale od pewnego czasu wszystko sie zmienilo przestał na mnie patrzec nie mowi mi czesc nawet juz nie zagada.... Nie wiem co robic ... ;/ Nie chce mu sie narzucac bo przeciez praktycznie my sie w ogole nie znamy. tylko tyle co czesc i co tam u ciebie . i nic wiecej ... co mam zrobic zeby on na mnie zwrocil uwage i zeby to on znowu zaczol jakas rozmowe... ? a i nie chce zebyscie pisaly ze jestem glupia bo sie o cos takiego zalozylam dobrze wiem co robie i zdaje sobie z tego sprawe.... Bo mam swojego chlopaka z ktorym jestem okolo rok czasu ale go nie kocham i wydaje mi sie ze bardzo zalezy mi na tymtym chlopakuz zakladu wiec nie chce zeby dziewczyny sie dowiedzialy ze zalezy mi na tym chlopaku jak mam swojego .... wiec zalozylam sie zeby nie bylo ze pardzo mi sie on podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1990
ja mam wyrwac jednego a ona drugiego*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoł jakie fascynujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeso aleś głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciunia
wez pierw zerwij z tym co jestes bo to nie ładnie grac komus na uczuciach. on jest starszy od ciebie? jak tak to moze koledzy mu cos nagadali ja tez tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1990
no ale jezeli z nim zerwe i z tym mateuszem mi sie nie ulozy to troche glupie bedzie zrywac z chlopakiem dla innego ktory mnie nie bedzie chcial .. watpie zeby mu cos koledzy nagadali bo jego koledzy są moimi kolegami i wydaje mi sie ze zlego zdania o mnie nie maja .. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciunia
no wie ze masz chlopaka wiec jestes zajeta wiec nie bedzie sie scierał na darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1990
a jak juz zerwe z tym chlopakiem to co mam zrobic zeby mateusz przynajmniej mi powiedzial to glupie 'czesc' a jezeli on nie chce miec w ogole dziewczyny czy to warte jest takiego poswiecenia ...? ja chce zeby to on sie staral a nie ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy mis D
prowokuj go jakoś to sam się na ciebie rzuci xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .a.a.a.a
a mozna wiedziec jak rozstrzygniecie zaklad? ktora 1 pojdzie z gosciem do luzka czy moze macie jakies inne kategorie wygranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za girl
Lol po co ci 2 faceci? lubisz być ruchana na 2 baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×