Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stiudje archeologie i historie

wiem,zePoMoichStudiach pracy nie znajde.Mam pomysl FRIRMA PRODUKUJACA KOLCZYKI!

Polecane posty

Gość stiudje archeologie i historie

co o tym sadzicie blagam o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnóstwo jest teraz rękodzielniczek i biżuteryjek, które sprzedają oryginalne, niepowtarzalne prace za niezbyt wielkie pieniądze. Zależy jakie to kolczyki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccoo
no mozesz miec taka firme, jako dodatkowe zajecie ale jakie mialas plany idac na te studia? to bardzo ciekawe kierunki i jeszcze polaczylas oba wiec chyba mialas jakies plany? ja studiuje historie, rowniez mam firme ( w innej branzy oczywiscie) ale moim glownym zajeciem chce uczynic wlasnie prace naukowa na uniwersytecie. rozumiem jesli ktos idzie na studia "dla papieru" bo rodzice chca czy cos, ale jesli ktos wybiera taki kierunek jak my to chyba ma jakies konkretne zainteresowania? i powiem Ci, ze jesli studiujesz na dobrej uczelni i masz nawet chec zajac sie czyms niekoniecznie zwiazanym ze studiami to w weilu firmach bedziesz mile widziana. dobrze wyksztalcone osoby sa w cenie... ..no ale trzeba sie postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jestem autorka topiku. Jestem na 2 roku archeologiogii i 1 historii US. Szczecin podobno jest wysmiewany... Nie stac mnie bylo na wyjazd po Poznania czy Wroclawia. Chcialabym po licencjacie z archeologii isc jescze na historie sztuki, kontynuwac historie bedac na 4 roku a magisterke z archeologii zrobic po historii lub wogole. Chcialabym zostac na uczelni po historii ale watpie by mi sie udalo. Kadre mamy pelna... Musze wiec szukac innego rozwiazania. Nie wiem gdzie szukac pracy w zawodach. jestem przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogole...........
wiesz co, z taka ortgrafia to ty lepiej nie zostawaj na uczelni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×