Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ConsiergeFile

dziewczyny, który netbook ładniejszy??

Polecane posty

Tak się nosze z tym pomysłem od dawna, ale sama się nie mogę zdecydować, który: http://www.swiatlaptopow.pl/go/_info/?user_id=8284&lang=pl czy http://www.swiatlaptopow.pl/go/_info/?user_id=5693&lang=pl Ten czerwony jest taki szałowy, ale nie wiem, czy aż nie za bardzo i czy nie lepszy ten srebrny?? Chyba, że macie jakies inne propozycje? Ale w razie czego please z tego sklepu, bo tam jest darmowy serwis przez 36 miechów. Liczę na porady, z góry dziękujem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten srebrny, wygląda bardzo ładnie, nie rysuje się i nie palcuje, a z tym czerwonym to różnie może być... Co do wyglądu się nie wypowiem, bo o gustach się nie dyskutuje, ale srebrny na pewno dużo bardziej neutralnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się, że srebrny jest bardziej neutralny i stonowany, ale z drugiej strony taka ekstrawagancja (czerwień z kwiatami) jest dziś w modzie;) Zapewniam Cię, że dzięki temu urządzeniu będziesz się wyróżniać w tłumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko srebrny. Większy dysk, 2 x więcej Ramu, ogólnie lepsze parametry. Nie tylko wygląd jest ważny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to terrro jo
a ja nie mam laptopa tylko stary komputer i bralabym jak leci siemano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkafetka
2 lapki o różnych parametrach, mających spore znaczenie, a ta o kolor pyta ROTFL ROTFL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez dwóch zdań jasne, że ładniejszy ten czerwony. Ani przez chwilę bym się na twoim miejscu nie zastanawiała ;) Słyszałam, że te laptopy znikają ze sklepowych półek w błyskawicznym tempie, więc się spiesz, póki jest na stanie w swiatlaptopow.pl, bo nigdy nic nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×