Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oobiadzioo

co jedliscie na sniadanie i co na obiad bedziecie robic ????

Polecane posty

Gość he he he
na śniadanko kanapki, a na obiad pierś z indyka+ziemniaki+warzywa na parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na śniadanie kawa
na obiad pierogi z kapustą i grzybami z wczoraj oraz ogórkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś bym zjadła
2 kanapki z serem żółtym wypłata dopiero ok 5 listopada zostało mi 10 zł i pusto w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrezygnuj z neta
to Ci co miesiąc parę złotych więcej w portfelu zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na sniadanie nic
na obiad kanapke z pomidorem i serem zoltym i na kolacje tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyulaaaaa
na obiadek sola z brokułami w sosie cebulowo-beszamelowm, zapiekana z żółtym serkiem na wierzchu. przepis bodajże znaj;d na śniadanie espresso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego ze dzisiaj sobota i jest mozliwosc zjedzenia wspolnego sniadanka to jest cos innego niz zwykle kanapciory :P na sniadanko byla kaszaneczka z patelni z cebula(duuuuuza ilosc cebuli) a na obiad spagethi tak dlugo odmawialam zrobienia spagethi ze dzisiaj nie bylo szans odmowic facetowi zeby dzisiaj taki byl obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do teraz czas na mnie
poprosze twoj przepis na spagetti ja jakos nie umiem zrobic dobrego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad jadłam pieczone ziemniaczki, karkówkę i surówkę z białej kapusty (uwielbiam święta, bo zawsze mam robi coś pysznego) Na kolację będą pyszna sałatka z pora i swojska szynka z lap-pol.pl. Tam maja najlepsze wędliny jakie do tej pory zamawiałam czy kupiłam w sklepie.Ten swojski smak i zapach wędzonki... mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO do teraz czas na mnie....przepraszam ze dopiero teraz pisze ake na kafeterii siedze tylko po to by zabic czas w pracy :P sluchaj kazdy ma swoj sposob na spagethi ja tam robie najprostsze (tak mi sie wydaje) bez uzycia tych wszelkich fiksow itp mieso z lopatki cebula czposnek pomidory + troche przecieru luzb jak jest zima to z samego przecieru robie no i oczywiscie przyprawy:pieprz sol papryka slodka i ostra duzo bazylii i oregano najpierw mieso dusze razem z cebulka i wycisnietym czosnkiem.pozniej dodaje pomidory lub przecier przyprawiam troche na ostro wszystko podduszam zeby sie przeszlo i gotowe.szybkie proste smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×