Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koko_szanel_

Czy warto kupić bieliznę tzw. bazarową?

Polecane posty

Gość koko_szanel_

Witam! Widziałam na Allegro fajne komplety koronkowej bielizny, biustonosze miękkie (nie gąbkowe push upy) na fiszbinie, wyglądają na dość dobrze uszyte. Wiadomo, że chińszczyzna, ale są ładne i cena niewiele ponad 20zł. Kupić czy sobie darować? Czy lepiej dołożyć trochę i kupić coś polskiego? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak bielizny na bazarze nie kupowała. Może faktycznie cenowo wychodzi atrakcyjnie, ale na pewno za tą ceną nie idzie jakość. Jest bardzo dużo sklepów internetowych które oferują bieliznę markową w bardzo atrakcyjnych cenach. Może kosztuje trochę więcej, ale przynajmniej masz pewność, że po pierwszym praniu się koronki nie poprują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pastereczko,masz az tak wielkie doswiadczenie w tym temacie,ze piszesz iz za kazdym razem sie prują ? nie przesadzaj z ta jakoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
guzik prawda,ta bazarowa nieraz jest lepsza od tej firmowej o czym nieraz już sie przekonałam.Albo chce się dobrą albo firmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każda
nie każda firmowa jest dobra jakościowo:) czasami mozna się pomylić nie każda bazarowa jest tandetna :) czasami mozna sie pomylić pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na początek fajny nick Autorki !!! Ja polecam kupowanie tańszej bielizny z jednego powodu , za cene tych sklepowych marek zapłacisz 10 razy tyle, i możesz za to kupić 10 różnych biustonoszy w różnych kolorach fasonach i wiadomo że 10 mniej się zużyje niż jeden, a jak już dziewczyny wcześniej wspominały czasami marka nie równa sie jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz udało mi się kupić
świetny stanik za....12 zł!!! byłam w szoku, mam duży biust i na ogół nosze staniki za 160 zł zeby mój biust dobrze wyglądał a tu taka niespodzianka, świetnie trzyma nic sie nie przesuwa i biust wyglada ok czasem warto kupić coś taniego bo moze byc naprawde dobre, tylko trzeba to obejrzec, wziac do ręki, przymiezyc, na allegro raz kupilam stanik za 35 zl lezy w szufladzie, nie nadaje sie do noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto. Najpierw warto ustalić swój rozmiar, bo znając życie, jeśli w wielu sklepach nie ma dobrej rozmiarówki biustonoszy, to co dopiero na bazarku i w dodatki za kilkanaście złotych. proponuję wygooglować sobie Lobby Biuścistych, wtedy może się okazać, ze bazarkowe 75B, to nie jest nasz rozmiar,. Na bazarze rozmiary zaczynają się od 75A (bzdurne to, ale tak jest), a kończy na sto z hakiem D. I żeby nie było, że się mądrzę, też kiedyś kupowałam na bazarze i też przeszłam szok jak powiedziano mi jak dobrze zmierzyć rozmiar stanika. I tak z ogólnokrajowego 75B noszę 65FF. Polecam Lobby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×