Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rotter

Zniknęły pierwsze posty pod tematami, CO NA TO ADMINI?

Polecane posty

Gość rotter
Klikając na temat pojawia mi się tylko takie g.wno : : i żadnej treści; ani tematu, ani zawartości pierwszego postu. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam a dotego nie wyswietla sie kilka stron danego tematu (np1,2...itd.)tylko jedna i niemozna wrucic do spisu tematow:Oco jest z ta kafateria dzis:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysów łowca Smuga Jan
Zgadnijcie komu zawdzieczacie ten bałagan :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham jana smuge
jestem twoja fanka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldziiiiiaAaAa
zajebisty fiut moze mnie zerzniesz??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admijajsator sejwejow
Sorry, ale jestem tylko do dyspozycji samanty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten kurwa znow wkleja zdiecie swojego pomarszczonego fiuta:Oz takim lamusem do ludzi podjezdza ja pierdole z taka glizda:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wklej kod i problem z glowy
J3273M-D38113M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś uznał że uzależnienie
od kafe jest nawet gorsze od uzależnienia od hazardu i postanowił zrobic z tym od razu porządek. Teraz my wszyscy będziemy cierpieć z powodu odstawienia naszej używki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Smuga łowca tygrysów.
To był atak zgrabnie przeprowadzony przez forumowiczów forum.o2.pl, dział: "Rozmowy kulturalne o seksie i związkach". Dziękujemy za uwagę i polecamy się na przyszłość :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz w Polsce wandalizm jest bardzo powszechny. Rozwalają wszystko - przystanki, śmietniki, fora internetowa, ławki na auli wydziału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Smuga łowca tygrysów.
samanta2727 - rozchmurz się i pomyśl że niezależnie od wszystkiego i tak NIC, ale to absolutnie NIC (podkreślę to jeszcze raz - NIC!) nie możesz mi zrobic :D:D:D. Za to ja mogę za jakiś czas znów wparować na dowolny Twój temat i usmiercić go, wypełniając potopem takich oto buziek -> :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Smuga łowca tygrysów.
A teraz - jak skutecznie spamować w ten sposób: 1. Otwieramy windowsowy Notatnik (Start - Akcesoria - Notatnik) 2. Wpisujemy "cool" w nawiasach kwadratowych i wciskamy Enter 3. Wciskamy kombinację klawiszy Ctrl + A (zaznacz wszystko) a następnie Ctrl + C (kopiuj). 4. Przenosimy kursor do linijki pod naszym "cool" i wciskamy kombinację Ctrl + V (kopiuj) - nasze "cool" powinny się elegancko wklejać jeden pod drugim w kolumnie. Jak będziemy mieli już trochę wklejonych to puszczamy klawisze a plik zapisujemy gdzieś na dysku. 5. Znajdujemy temat na kafeterii który chcemy zaspamować, klikamy na "odpowiedz na ten temat" 6. Wchodzimy do naszego pliku z "coolami" i dajemy Ctrl + A i następnie Ctrl + C. 7. Idziemy do kafeterii i w polu dodawania wpisu wpisujemy nasz pseudonim. 8. Klikamy na polu przeznaczonym na treść, a następnie wciskamy kombinację Ctrl + V i trzymamy ją wciśniętą przez dłuższą chwilę patrząc jak pole wypełnia się kolumną "cooli" 9. Klikamy "Wyślij odpowiedź" i szukamy następnego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotter
Baaaaardzo śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lowca tygrysow ja juz nie przejmuje sie tym...te twoje buzki juz nie robia wrazenia...olewam je:Owiec mozesz je sobie robic,przywyklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Smuga łowca tygrysów.
Też tak uważam :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostszy sposób to kodzik
J3273M-D38113M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz tu ktos powiedzial moje tematy nigdy sie niekoncza:Pi zawsze beda trwaly bo jak juz sie robi temat to taki ktory przyciaga uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanta chodz wyssam
ci mleko z piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×