Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co oznacza

kocia mowa ciała

Polecane posty

Gość co oznacza

Mój kot, podwórkowy, kiedy idę prosto przed siebie, kładzie się przede mną na mojej drodze - co to oznacza? Kładzie się tak na plecach, pokazując brzuch :D Omijam go, a ten znowu za chwilę się kładzie. Zna się ktoś na mowie ciała kotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obserwacji wynika, że domaga się pieszczot ;) Spróbuj go pogłaskać, jeśli będzie się łasił to miałam rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co oznacza
łasić, to on się łasi cały czas :D Czy rano czy wieczorem, przed posiłkiem czy po, zawsze domaga się pieszczot, więc tak nie sprawdzę :) Ale mam wrażenie, że to coś pozytywnego. No i jak idę, to on mi włazi pod nogi ciągle, mam wrażenie, że jak będzie szedł ktoś obcy, nieprzyzwyczajony do takiego zachowania zwierząt, to mi zdepczę kocinę... A kotek jest młody, ma 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie kocha calym soba
i ma zaufanie, skoro pokazuje brzuch. koty niechetnie pozwalaja na smyranie brzucha, bo to potencjalne miejsce ataku, jak twoj to robi to znaczy ze naprawde czuje sie z toba bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten sposób mój kocur pokazuje że chce na ręcę . Jest wielkim klockiem ( 7 kg) i nie za bardzo chce mi się go nosić ale czasem dla świętego spokoju biorę go na chwilę :) Chociaż czasem chce jeszcze i dalej się przede mną kładzie.Jak go wyprzedzam to szybko giegnie i znowu się kładzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co oznacza
Karuka, no właśnie, tak samo, dogania mnie i powtarza rytuał ;) Fajnie, że mnie kocha ;) Tylko raz zrobił to jak wjeżdżałam samochodem na podwórko... Oczywiście jechałam wolno i zatrzymałam się, ale to już nasuwa mi w wyobraźni obraz jak kiedyś wjedzie ktoś inny i mi kota przejedzie... Bo ja to mam oczy wkoło głowy jak idę czy jadę po podwórku ;) Ale on poznaje mój samochód, więc liczę na to, że przed innymi nie będzie tak ryzykował. A tak w ogóle, to cudowny jest! :D Dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak jeszcze zrobi to
glosno ryknij silnikiem, moze sie przestraszy i zacznie sie bac samochodow, co bedzie tylko dla jego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co oznacza
Robię tak, gazuję, trąbię... i nic... żadnego strachu nie wzbudzam :o Zresztą, jak mówię psik, to też rzadko jest jakaś reakcja, muszę się dobrze postarać, żeby wydać się groźną to w to 'psik' włożyć dużo wysiłku :P Chociaż jak mój TŻ jedzie swoim samochodem, to się już bardziej boją, więc mam nadzieję, że nic złego się nie stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×