Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anka67

/

Polecane posty

Gość Anka67

witam, męczy mnie pewien problem.Jestem ze swoim mężczyzną już prawie 3 lata ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.Jest nią....siostra mojego TŻ. Idealna,śliczna,ubóstwiana przez swojego brata.Mieszka daleko od nas,ale wiadomo,że czasem odwiedza swoją rodzinę.Póki jej nie ma-wszystko jest ok z moją psychiką.Jeśli jest- czuję się niedowartościowana,niepewnie.Ta sytuacja jest dla mnie destrukcyjna,próbowałam rozmawiać z bliskimi mi osobami na ten temat,ale to nie pomaga.Wkurza mnie ten ogólny zachwyt nad Moniką "och i achy" jaki ona ma styl,jaki gust.Owszem,dziewczyna jest naprawdę ładna,ale te komplementy w jej stronę mnie dobijają ! Nie jestem totalną sierotką Marysią,umiem się ubrać,pomalować,nie zaopatrzam się na bazarze. Ale to wszystko dziala na mnie jak czerwona płachta na byka.To nie jest zazdrość o jej urodę,ale o uwagę jaką ona pełni.Ona jest mądra,fajna itp.. bla bla bla Próbowałam o tym gadać z TŻ,ale on mnie wyśmiał,mówiąc,że to tylko jego siostra i nie patrzy na nią jak na kobietę... (jest calkiem inaczej) Z całej tej sytuacji wyciągam jeden pozytyw- zaczęlam jeszcze bardziej o siebie dbać,slyszę od ludzi wiele komplementów,lecz nie slyszę ich od mojego faceta. Nie wiem opatrzyłam się mu do tego stopnia,że tylko u Moniki zauwaza nowy ciuch,fryzurę? Dodam,że mam feceta,który zna się na ciuchach i przywiązuje do nich uwagę.Zależy mi na moim mężczyźnie.Wiem,że nie powinnam zwracać uwagi na siostrę bo to nie z nią będę układać sobie życie,ale.... Macie może pomysły raczej na poprawę mojego samopoczucia,ew. jakieś rady które może wyrwą mnie z tego zaklętego kręgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×