Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stylowaaa

Jak ładnie upiąć firanki

Polecane posty

Gość stylowaaa

Dziewczynki potrzebuję pomysłu na ładne przyozdobienie firanką karnisza-tylko karnisza,ponieważ kupiłam ozdobną roletę ,a nad oknem pozostał karnisz-okno wypełnione,więc na oknie firanki już nie potrzebuję ,ale na tym pustym karniszu brakuje ozdoby. Jest on umieszczony ok 15 cm nad oknem-jak go wypełnić-proszę o porady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaa
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może taki lambrekin :)http://www.allegro.pl/item790105771_lambrekin_luki_wysylka_gratis.html oczywiście ten tu jest szyty ale ty możesz tak przerzucić materiał tylko pliski będziesz musiała samodzielnie zakładać a nie jak na zdjęciu gotowe bo uszyte :) albo taki http://www.allegro.pl/item795807996_lambrekin_200_220cm_lambrekiny_zaslony_firany.html to łatwizna wystarczy boki przerzucić :) jak masz na karniszu koła to załóż na końcach materiał w te właśnie koła:) możesz też fajny supeł zrobić na bokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaa
Dziękuję za zdjęcie,macie więcej-ja sama też szukam,ale dużo jest tematu firan i cięzko z pośród tego znaleźć samą ozdobę karnisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaa
To z allegro też śliczne,jednak nie kupię tegoż gotowego wzoru,bo mieszkam zagranicą i nie przyślą mi tu tego,a w kraju ,w którym jestem mogę kupić tylko firanki,zasłonki na metry,bądź jeśli gotowe wzory to tylko standardowe,prosto wiszące i zazwyczaj długie na ogromne okna,więc potrzeba mi prostego wzoru,z którym sobie sama poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaa
ooo super liberal. Zrobiłabym sobie tylko tą górę-to co na karniszu-powinno być ładnie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaa
ta draperia woalowa prześliczna ale to trzeba by kupić gotowe-szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być jeszcze ten http://www.allegro.pl/item792039907_lambrekin_z_woalu.html wystarczy ,że środek zepniesz żabkami tzn dwie zasłonki spinasz ale muszą być zakładki by ładnie fale się zrobiły ,jak nie chcesz tych prześwitów na bokach karnisza to zaczepiasz na żabki resztę materiału aż do końca karnisza . Możesz przełoży materiał tak by z jednej strony był dłuższy i najlepiej jakby był ścięty pod skosem ,wtedy ładnie leży /układa się tak jak na ty zdjęciu http://www.allegro.pl/item797921357_zaslony_firana_lambrekin_bm_43_firanka_firany.html ten biały woal przekładasz przez koła od karnisza i jeden koniec dłuższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaa
Ryjek -świetne:) jesteście wielkie,jestem uratowana:) Wielkie dzięki dziewczynki!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wcale nie ,nic nie musisz kupować gotowego :) to są szyte lambrekiny ,takie coś można zrobic z prostego długiego kawałka materiału :) tylko kółeczka potrzebne albo chociaż jakieś tasiemki do podwiązania ,zależy jaki wzór chcesz zrobić ,jak te fale z pierwszych linków to przekładasz materiał przez karnisz jak roladę :D przy tym zakładki robisz w miarę równe ,żeby fale ładne wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowaaa
kurczę ale w Polsce śliczne te materiały są ,podoba mi się taka pomarańczowa firanka-ale na tym moim zadupiu to szczytem możliwości jest kupić biała z ładnym wzorem-aż mi szkoda :( ale pokombinuję według Waszych wzorów z białą-też będzie ładnie-pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki materiał na firany
żebym nie musiała ich prasować po praniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberal girl
woal kreszowany np bardzo ładnie wygląda, nie błyszczy się "chamsko" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×