Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MR NLS

Panowie jak wam sie udaje poszukiwanie swoich zyciowych partnerek

Polecane posty

Jak w temacie :) Podzielcie sie tym, jak poznaliście swoje partnerki. Oraz z tym jakie macie problemy , żeby tego dokonać. Dokonacie percepcji swoich zachowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest któryś z kursantów szkoleń z zakresu uwodzenia i wykorzystał to i ułożył sobie świetny związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze13
u mnie choojowo.... zaczynam sie zastanawiac w czym tkwi problem, ze przyciagam same takie, ktore mi nie pasuja. poza tym mysle ciagle o swojej eks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi z kołobrzegu
ja juz nie szukam, znalalem. teraz zapina mnie pod ogon marian w sopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaaafffffaaaaaałłłłł
Ja na razie nie szukam. Szukałem przez kilka lat, nie jakoś tam intensywnie, ale jak to się mówi miałem oczy otwarte, ale każda którą spotykałem po bliższym poznaniu nie wzbudzała mojego większego zainteresowania. Dzisiaj większość dziewczyn/kobiet w tym wieku (ja mam 27 lat) jest niesamowicie pusta i nie mam na myśli tylko tzw. typowych lalek. Nawet dziewczyny o normalnym wyglądzie, bez tzw. image`u są najczęściej niezwykle proste, nie mają żadnych zainteresowań, nie wiedzą na czym świat stoi, co się na świecie dzieje, a nawet jeśli wiedzą to tego nie rozumieją. Żyją tak po prostu, z dnia na dzień, czekają na sobotę (wiadomo -> impreza) i właściwie nic ciekawego z nich "nie wychodzi". Ich życie jest niezwykle "płaskie" a rozrywki które preferują płytkie. Może upraszczam zbytnio, ale niestety większość kobiet w moim wieku mnie po prostu nudzi, a jak mam być z kimś z kim będę się męczył to wolę być sam, choć wcale mnie to nie cieszy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rałale
Jakie masz zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamikadze
To wroc do bylej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladowac forse w kurs
po to zeby sie dac wziac na smycz? To mozna i bez kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaaaaffffffaaaaaałłłłł
Mniej ważne dla mnie jakie ja mam. Ważne jakie mają one. Nie muszą być takie jak moje. Nawet bym się ździwił gdyby były. Ale chciałby aby były inne niż zakupy, drinki, kosmetyka, moda. To są tematy typowo damskie. Faceci mają typowo męskie np. elektronika, mechanika, sport itd. Chodzi o to że one nie mają (przynajmniej ich nie ujawniają) zainteresowań, które określił bym mianem uniwersalnych. Czyli takich które nie są ani przypisane, ani charakterystyczne dla danej płci. Czyli np. książka czy szeroko rozumiana kultura. Ale to tylko przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien srodowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pienkny andrzej
a ja nie nażekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udaje się bo jej nie szukam, życie w pojedynkę jest łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaaaafffffaaaaałłłł
Wiem, że generalizuje i wiem, że nie wszystkie takie są... Aniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronka bez ogonka- myslalam
ze masz na imie Bronislawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Rafalaaaaa
To bardzo ciekawe co piszesz, ale ja jako dziewczyna mam identyczne zdanie o facetach! Tez moge powiedziec ze spotykam niewlasciwych, pustych, bez zadnych pasji i zainteresowan tylko takich ktorych jedyna rozrywka jest przerzucanie pilotem z Polsatu Sport na Canal + Ja akurat mam typowe meskie zainteresowania, kocham sport, ale niestety spotykam samych " kanapowcow" ktorym ani w glowie ruszenie sie poza obreb wlasnego mieszkania. No nie wiem dlaczego tak jest ze ludzie spotykaja niewlasciwe osoby..dziwne to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRS NLS
Do Raaaafffffaaaaaałłłłł Napisałeś, że większość którą spotykasz to właśnie takie o jakich piszesz , że są w Twoim wieku. Co ze starszymi kobietami? A co z pojęciem, że jeżeli kobieta kocha to się zmienia ? W wielu przypadkach jest tak, że żyjemy tak jak chcemy i ani rusz chce się coś zmieniać, bo tak jest nam dobrze. Czy gdzieś w głebszej świadomości , nie boisz się odrzucenia ? "ŁADOWAĆ FORSE W KURS PO TO ŻEBY SIĘ DAĆ WZIĄC NA SMYCZ?TO MOŻNA BEZ KURSU" - Można można, ale żyjąc i otaczając się wśród kobiet. Co ma powiedzieć mężczyzna taki jak Brzydki Niski Beznadziejny - Całkowcie pochłonięte na dzieje z obawy na pkt 1 , fakt wygląd to punkt zaczepienia, ale można nadrobić i ozłocić tym samym człowieka. Przecież nawet jeżeli facet będzie przepiekny a w głowie nic, to co kobiecie po kimś takim? Liczy się osobowość i podejście do kobiety, poczucie humoru i pewność siebie, a wizualność schodzi na drugi plan. Na pewno mieliście taki przypadek gdzie koleżanka brzydka, albo średnio ładna , nadrabiała super charakterem super się przy niej czuliście "swobodnie" tylko facet to wzrokowiec i niestety u nas uroda w większości grać będzie pierwszy plan PZDR MR NLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Raaaafffffaaaaaałłłłł Napisałeś, że większość którą spotykasz to właśnie takie o jakich piszesz , że są w Twoim wieku. Co ze starszymi kobietami? A co z pojęciem, że jeżeli kobieta kocha to się zmienia ? W wielu przypadkach jest tak, że żyjemy tak jak chcemy i ani rusz chce się coś zmieniać, bo tak jest nam dobrze. Czy gdzieś w głebszej świadomości , nie boisz się odrzucenia ? "ŁADOWAĆ FORSE W KURS PO TO ŻEBY SIĘ DAĆ WZIĄC NA SMYCZ?TO MOŻNA BEZ KURSU" - Można można, ale żyjąc i otaczając się wśród kobiet. Co ma powiedzieć mężczyzna taki jak Brzydki Niski Beznadziejny - Całkowcie pochłonięte na dzieje z obawy na pkt 1 , fakt wygląd to punkt zaczepienia, ale można nadrobić i ozłocić tym samym człowieka. Przecież nawet jeżeli facet będzie przepiekny a w głowie nic, to co kobiecie po kimś takim? Liczy się osobowość i podejście do kobiety, poczucie humoru i pewność siebie, a wizualność schodzi na drugi plan. Na pewno mieliście taki przypadek gdzie koleżanka brzydka, albo średnio ładna , nadrabiała super charakterem super się przy niej czuliście "swobodnie" tylko facet to wzrokowiec i niestety u nas uroda w większości grać będzie pierwszy plan PZDR MR NLS PS ; TERAZ LEPIEJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaaaffffffaaaaaałłłł
Ano dziwne to faktycznie. Natomiast nie wiem czy to akurat mnie masz na myśli Broneczko, ale w pewnym sensie się znamy. No bo w sumie się poznaliśmy. Poza tym, kto by zapomniał takie "oczko" ? Pozdrowienia Rav:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurakaaoo
o witam panie krystianie , jezeli mozna po imieniu ;p (MR NLS ) pan teraz sam zaklada watki ;p chyba sie panu nudzi :) Hehe, pozdrawiam serdecznie :) Oczywiscie to co napisane to prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×