Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SpanishGirl.

KUPUJECIE NA ALLEGRO CIUCHY? JESLI TAK TO CZY ZADOWOLENI JESTEŚCIE??

Polecane posty

j.w jestescie zadowoleni? bo chcialam sobie zamowic jakas sukieneczke ale najbardziej mi sie podobaja te z Japan Style tyle ze takie tanie sa i nie chc emi sie wierzyc zeby były takie jak na zdjeciach... pozatym maja troche negatywnych komentarzy.. a moze mi polecicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo to obróbka w photoshopie
japan style już w ogóle z kanciarstwa słynie(były takie topiki-porównywały oryginalne zdjecia po przysłaniu z tymi na allegro podanymi!!!)zawsze to duże ryzyko,ciuch musisz obejrzeć,dotknać materiał,ocenić jakość w realu,zdjęcie zawsze można udoskonalić,nie jesteś w stanie ocenić jakości na odległosc i jak będzie leżeć dany ciuch na sylwetce,ale jak ktoś lubi takie ryzyka i nie szkoda mu kasy,jego wybór(ostatnio był raport na wp na temat większości podrób na allegro,szczególnie jesli chodzi o droższe marki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujeale nie nowa tanioche
tylko np. uzywane sprawdzonych firm. Nie zawiodlam sie jeszcze. Ale Japan Style i te inne bazarowe odmiany allegro mnie nie kusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, bo tyez słyszałam ze ten Japan Style to nie bardzo... a H&M? przez allegro? zamawiał ktoś? bo chyba tam to nie oszukują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazasa
ja kupuje zawsze uzywane i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję sporo przez internet i jest naprawdę różnie. Kilka dni temu wylicytowałam oryginalne buty emu za 15 zł:) Są śliczne. Zdarza się różnie dlatego że czasami ludzie oszukują, piszą że coś ma stan idealny a jest złachane. Innym razem po prostu niezadowolenie z materiału, jakości itp a czasami zachwyt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podr obka24
Kupuje BeBe, Victoria secret i jest ok, Niestety Zawiodłam się na abercrombie, 90% to podróby. Radzę uważać zanim dokonamy zakupu czegokolwiek tej firmy na allegro. Czasami kupuje też nowe, z tych które prezentuja ładne dziewczyny obrobione fotoszpem, jakośc porażająco niska, ale czasami ciuszki mają naprawdę fajne fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od bardzo dawna kupuję na allegro i jak dotąd nie zawiodłam się:)wybieram jednak sprawdzonych sprzedawców, którzy mają sporo komentarzy ( oczywiście pozytywnych:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam ostatnio szary blezer z kieszeniami. Nowy i zgodny z opisem Przyczepić nie ma się do czego. Ale!!! Kuźwa - wisi na mnie jak szlafrok... Trochę go pozwężałam... Ciuch trzeba jednak przymierzyć... W dodatku na angorę w składzie i to ku.... stwo kłaczy się jak (nie przeklinać sobie obiecałam). No. trudno. Nawet podłogi tym nie umyję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×