Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ew4twtw

Jak wyczyscic rolety takie zamontowane na prowadnikach

Polecane posty

Gość ew4twtw

nie takie skladajace sie z pasków z materialu...ale takie z materialu calosciowe.sciagane tak jak zaluzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
chodzi ci o rzymskie rolety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew4twtw
nie wiem czy to rzymskie, nie znam sie, normalne z materialu(ale nie skladajace sie z takich paskow) tylko z jednej calosci i podciagane i spuszczane takim łancuszkiem plastikowym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew4twtw
a na futrynach okna sa zamontowane takie jakby rurki w ktore wlasnie wchoidzi tem material

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
to rzymskie, musisz sprawdzić czy da radę ten materiał jakoś ściągnąć z tych prowadnic. Jeśli ściągniesz to wypierz je w wannie w dostosowanym do rodzaju materiału środku piorącym. Ja mam swoje powieszone na haczykach więc nie mam problemu z ich ściąganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew4twtw
no wlasnie w tym problem ze nie da sie wyjac ich z tych prowadnic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucrezia
a prowadnice czym są przymocowane do ramy okiennej? na taśmy klejące? musisz skontaktować się w takim razie z człowiekiem, który ci te rolety montował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie!Dziewczyna ma zwykłe rolety, zwykłe!nie da sie ich wyjąć.Ja mam dopiero co zamontowane więc jeszcze ich nie czyściłam.Zapytaj w punkcie gdzie je kupowałaś, moze coś doradza.Jeśli nie są mocno zabrudzone tylko gdzie niegdzie jakaś plamka to weź gąbeczke lekko zwilżoną wodą i delikatnie potrzyj.Mozesz przycisnąć rolete do szyby wtedy ci sie łatwiej wyczysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew4twtw
chodzi o to ze plamek jako takich nie ma, ogolnie sa zakurzone i przesiakniete dymem paierosowym dlatego troche stracily barwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×