Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolinaweronika1989

37.7 C a za 4 dni okres! mozliwa ciaza?

Polecane posty

Gość karolinaweronika1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe22
wlasnie Mi tez w ciazy spadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaweronika1989
ja natomiast czytalam ze w ciazy temp jest podzwyzszona :):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooobra
raczej nie Dziwna ta twoja tempka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia 34
za wysoka jednak na ciaze Przeziebiona nie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możliwe przeziebienie
lub świńska grypa z ukrainy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska czarna
ja cala ciaze mialam 36.4..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie jesteś chora
a taka temperatura wystąpiła tylko w tym cyklu(nie standart )to całkiem możliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryfuje
hmmmmm...mysle ze test juz by wyszedl Zrob sobie spacer do apteki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzacie z tą podwyższoną temp że to zaraz ciąża? dla mnie głupie żeby akurat się tym sugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jajeczkowaniu temp
tzn podczas jajeczkowania temp podnosi sie do 37.1 ,jezeli dochodzi do zaplodnienia temp sie utrzymuje ,jezeli nie przed miesiaczka dzien lub dwa gwaltownie spada,troche wysoka masz te temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkowo temperatura wzrasta
później się lekko obniża,duży wzrost pod koniec cyklu ,gdzie powinna wystąpić miesiączka może świadczyć o ciąży(byle nie przeziębienie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinka_77
Przeciez w trakcie owulacji temperatura wzrasta a przed okresem spada, więc jezeli jesteś przed miesiączką a tempa nie spadła to całkiem możliwe że jestes w ciąży.....ale nie mozna się sugerować tylko temperaturą, bo możesz być przeziębiona i dlatego temperatura Ci podskoczyła. Zrób test dla pewności i daj nam znać, czy rzeczywiście temperatura dobrze wskazywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaweronika1989
wlasnie o to chodzi ze nie jestem chora pierwszy raz mam taka temp. przed okresem miejmy nadzieje ze udalo sie :):) doskonale sie czuje nic nie odczuwam a taka temp jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko, bo do końca sama nie potrafię sobie na nie odpowiedzieć. Może wydaje się ono śmieszne, ale naprawdę zależy mi na wyrozumieniu z Waszej strony. Pytanie skierowane jest do dziewczyn, które były w podobnej sytuacji ;)) A więc przechodzę do sedna sprawy. Kochałam się z chłopakiem 3 dni przed @, skończył we mnie, okres pojawił się 3 dni później ( mam nieregularne miesiączki ) . Czy istnieje możliwość zajścia w ciążę w takiej oto sytuacji ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska, polecam wybrac sie do biblioteki....wypozycz ksiazke o cyklu kobiety... wiesz co to dni plodne..nieplodne?..poczytaj sobie. A dopiero potem, radze brac sie za sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boziu autorko,temperatura wyznacznikiem ciazy?poczekaj jak kazda grzeczna gimnazjalistka do czasu okresu a potem zakladaj durne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OCZYWISCIE, ze temperatura jest wyznacznikiem ciaży!!!!!!! Mierzona w pochwie!!!! Lub odbycie. Po owulacji rosnie i spada tuz przed okresem. Jesli nie spada i jest podwyzszona minimum 17 dni - ciaza na bank! Ale zeby wiedziec, ze jest wyzsza, trzeba ja mierzyc przez caly cykl :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luśka, jak masz nieregularny okres i facet koińczy w Tobie, to możesz bardzo szybko "zaciążyć", bo sama nie wiesz, kiedy masz dni płodne. Weź idź do ginekologa, on Ci zapisze jakieś środki regulujące cykl, albo antykoncepcyjne i będziesz miała spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo przeziębienie :) A tak wgl to przed okresem uaktywniają się różne ukryte/ uśpione choroby, wszystko boli itd i od tego można być trochę rozpalonym, ale żeby aż tak? Ja wiem, że jak zależy to się chce, żeby wszystko to oznaczało :) ale lepiej zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"uwielbiam" jak plątają się na wierzchu tematy sprzed kilku lat i udają świeżaczki, a człowiek nie popatrzy na datę i sobie pisze... A tamten dzidziuś z tematu ma już dobrych kilka lat :D albo nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie dlatego używam komputera cyklu. Za mnie interpretuje pomiary, więc nie mam żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×