Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wooojtekkkkkkkk

Własna Firma. POMOCY!

Polecane posty

Gość Wooojtekkkkkkkk

Witam. Na początku 2010r. mam zamiar otworzyć własną firmę za gotówkę z kredytu przyznawanego przez Urząd Pracy. Działalność ta będzie dotyczyła wynajmu limuzyny wraz z kierowcą na wesela, studniówki itp. Mieszkam w miejscowości która liczy ok. 25tys. mieszkańców. Na obecną chwilę chyba jest tylko jedna firma która ma taki samochód a pozostałe firmy są oddalone o 30km od miasta. Może ktoś z was zakładał podobną działalność i potrafi mi udzielić jakiś istotnych wskazówek. Czy taka działalność ma szanse utrzymać się na rynku? Jak wygląda zakup używanego samochodu za gotówkę z kredytu? Czy muszę mieć dokument stwierdzający stan samochodu? Z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę otworzyc sklep z odziezą niemowlęca może ktos podpowie mi jakie są koszty tej inwestycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wojtka
moim zdaniem tyo specjalnie się nie przepracujesz bo ile moze być ślubów ( piAtek sobota)i studniówek raz w roku w takim małym mieście.przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredyt samochodowy
żeby otrzymać jakikolwiek kredyt w tym i samochodowy musisz mieć dochód a firmę od 6 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoyaa
Normalnie. Kupujesz za kase z kredytu, ale na wszystko musisz miec paragony i faktury, bo z tego beda Cie rozliczac co do grosza. Poza tym... Jezdzi ktos jeszcze limuzyna do slubu? Okres slubow (taki goracy), to czerwiec-sierpien, ewentualnie wrzesnien. A co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooojtekkkkkkkk
Kasę którą dostanę mogę wydać na samochód i to jest już potwierdzone (może źle się wyraziłem z tym KREDYTEM NA SAMOCHÓD). Ze faktury i rachunki muszę mięć to też wiem bo już trzy osoby ode mnie z domu brały taki kredyt. Problem w tym że to nie będzie nowy samochód tylko używany a chyba w takim przypadku potrzeby jest jakiś dokument stwierdzający o dotychczasowym użytkowaniu przedmiotu. W przypadku samochodu jest nim Książka serwisowa CHYBA. A co do jazdy Limuzyną do ślubu to bardzo dużo osób jeździ oczywiście mam na myśli limuzyny typu BMW7, Jaguar czy Lincoln. Nie chcę przecież kupić 20metrowej landary. A co do okresu w jakim jest dużo ślubów to praktycznie od kwietnia do września co weekend jest 2 lub 3 śluby więc nie powinno być tak źle. Ps. Auto jakie chcę kupić to Jaguar XJ6 lub BMW7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w urzedzie pracy
aby dostac kase musisz przedstawic biznesplan, twoj interes troszke ryzykowny bo sluby weekendowe, studniowka to 1-2 m-ce, a reszta wolnego czasu pn-pt ? no chyba ze dodatkowo jakies inne samochody do wypozyczenia ale to w miejscowosci turystycznej, przemysl to jeszcze raz, dobry biznes ale jako dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooojtekkkkkkkk
słuszna uwaga. Tylko tyle że trudno mieć więcej samochodów lub mieć jeszcze jakiś inny biznes za 20tys. które przyzna UP gdzie na samą "limuzynę" muszę wydać ponad 18tys. a do tego min.5 rodzajów przybrania żeby jakoś ten samochód wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooojtekkkkkkkk
słuszna uwaga. Tylko tyle że trudno mieć więcej samochodów lub mieć jeszcze jakiś inny biznes za 20tys. które przyzna UP gdzie na samą "limuzynę" muszę wydać ponad 18tys. a do tego min.5 rodzajów przybrania żeby jakoś ten samochód wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej czekam
na WASZE opinię na temat tego "czy ten interes to dobry pomysł". Dzięki za wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Witam Ja tez dostalam dotacje na wlasną firmę - sklep internetowy niestety bardzo trudno utrzymać sie z tego interesu -istnieje dopiero od miesiąca. Prsze o rady co mogę jeszcze ulepszyć www.dobrzeubrani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwu
Basiaz poczatki sa trudne ,badz cierpliwa, prowadzisz sprzedaz na allegro czy tylko sklep internetowy bo sam inetrnetowy to chyba za malo ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
Troszkę na allegro ale trudno się przebić - może asortyment mam kiepski bo ceny są rozsądne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooojtekkkkkkkk
jeśli chodzi o sprzedawanie odzieży na allegro.pl to na początku może być bardzo trudno. Osoby które kupują tam odzież wybierają tylko sprawdzone sklepy (konta) ale jak już nazbierasz dużo pozytywnych komentarzy i zdobędziesz zaufanie kupujących to będzie dużo łatwiej i szybciej szła sprzedaż. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaz11
dzięki sa słowa otuchy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tu byłam
jak juz pisałam też dostałam dotację na firmę i płacę 4 może 5 zus i tak 1 m-c zysku 50 zł. po odliczeniu kosztów , drugi ok. 200 zł ; 3 500 zł ; 4 m-c 1000 zł. najgorszą rzeczą jest to że ja tych pieniędzy nie widzę i to jest prawda jak nam na szkoleniu mówili zapomnijcie że będzeicie mieli własne pieniądze bo do firmy trzeba zawsze coś kupić no al;bo auto się psuje itd. więc badzćie dobrej myśli ja liczę na to że kiedyś tę kasę zauważe ha ha POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×