Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosze

Zajęcia dodatkowe dla małych dzieci - Szczecin

Polecane posty

Gość Gosze

Witajcie Mamy Maluchów :) Sama jestem Mamą prawie półtorarocznej Zuzy i tak się zastanawiam czy chodzicie gdzieś z takimi maluchami na zajęcia, nawet żeby spotkać się z innymi mamami/tatami :) Ciężko znaleść coś w Szczecinie, ale ja już coś mam, więc będę się chwalić i Was również zapraszam, bo razem coś znajdziemy. A więc tak: 1. Yamaha - szkoła muzyczna (już od 6 miesiąca-POLECAM!!!) 2. Socatots - piłkarskie maluszki (też od 6.miesiąca - tam wysłałam mojego męża :) 3. Basen na Bezrzeczu-różne opinie ale Zuza moja uwielbia :) Czekam na Wasze typy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosze
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
półtora roku i już na zajęcia? wydawało mi się, że w tym wieku to dziecko trzeba uczyć najbliższego otoczenia... i rzeczy, do których matka swobodnie wystarcza :) czego mogą nauczyć 6 miesięczne dziecko w szkole muzycznej? i co najważniejsze: po cholerę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAFINKA- ostatnio stwierdziłam to samo to ochrzan dostałam. kuzynki dzieciak chodzi od 8miesiąca na rytmike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosze
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wam Program Babysigns-Migusie. Chodzi w największym skrócie o możliowość komunikacji z rodzicami maluszka, który jeszcze nie mówi. :-) Nasza córeczka mają kilka (!) miesięcy pokazywała nam, że nam ją coś boli, że chce jeść, pić, że chce spać, ze sie boi(!) i wiele wiecej. Bylismy na warsztatach dla rodziców, gdzie sympatyczni instruktorzy uczą tej fajnej metody krok po kroku. Dostalismy tez fajne materialy do nauki w domku. Maja fajna stronke: migusie.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze do takich obowiązkowych zajęć dodatkowych warto zaliczyć zajęcia językowe. W tym momencie większość dzieci chodzi na coś takiego i z reguły czyni to z niechęcią. Są jednak szkoły językowe, kursy, które potrafią zachęcić dzieciaki do nauki. Axon ma świetną ofertę dla dzieciaków. Zajęcia z angielskiego są u nich uatrakcyjnione śpiewem, występami karaoke, zabawami i dzieci ogromnie dużo wiedzy z takich zajęć wynoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawialnia Elfik
Warsztaty na bębnach afrykańskich 18.0 Wiek dzieci ( 3-12 ) W zajęciach bębniarskich może wziąć udział każdy, także osoby, które nie miały dotąd żadnego kontaktu z grą na bębnach. Uczestnicy od początku warsztatu uczą się poprawnego wydobywania dźwięków z bębna, właściwej techniki uderzeń, następnie prostych ćwiczeń na koordynację rąk, aby wreszcie przejść do prostych rytmów. Gramy zarówno wspólnie, jak i z podziałem na role. Warsztaty polegają na prezentacji instrumentów, budowaniu wspólnego rytmu. Uczestnicy mają możliwość gry na djembe, kongach, dundunie, kalimbie, kija deszczowego czy drumli. W zajęciach przeznaczonych dla dzieci i młodzieży jest dużo zabaw związanych z rytmem i wiedzą o Afryce . Przenosząc się do Afryki poznajemy żyjące tam zwierzęta. Każde dzieci będzie mogło spróbować swoich sił w grze na powyższych instrumentach. Wspólnie wypracowane rytmy uwieńczone są koncertem ORKIESTRĄ BĘBNÓW granym przez uczestników zajęć. Dodatkowo przy akompaniamencie gitary uczymy się piosenki spotkania. RODZICE MOGĄ UWIECZNIĆ TO WYDARZENIE ROBIĄC PAMIĄTKOWE ZDJĘCIE SWOJEGO DZIECKA GRAJĄCEGO NA WIELKIM DUNDUNIE CZY DJEMBE www.bawialniaelfik.pl Koszt zajęć: 20zł Data spotkania: 18.06.2011 (sobota 10.00) Miejsce spotkania: Bawialnia Elfik, Przecław 96d, Ilość osób ograniczona, obowiązują zapisy: 514-893-630 po spotkaniu zapraszamy na 1/2 zabawy w bawialni GRATIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amil
Zobaczcie w Estilo Dance Studio . Są tam zajęcia baletowe dla maluszków i zajęcia rodzica z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma i nie bylo
" Socatots - piłkarskie maluszki (też od 6.miesiąca" :D:D A ...w praktyce jak to wyglada? Tzn ta gra w pilke nozna przez 6 miesieczne dzieci? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_rokuszewska
A ja polecam Artyz! (www.artyz.pl) Istnieją od roku, ale świetnie się rozwijają a to świadczy o tym że muszą mieć dużo klientów. Zaczynali w domu na gumienieńcach a teraz mają lokal na Felczaka obok urzędu skarbowego. Wszelkiej maści zajęcia artystyczne - gra na pianinie (jak moja córa - u p. Marty - bardzo polecam! młoda, sympatyczna, mądrze wymagająca:) ), poza tym z tego co wiem są zajęcia grupowe z plastyki, muzyki, teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonard
Rytmika dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat Akademia malucha Micado www.micado.pl oddział na lewobrzeżu i prawobrzeżu Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klub Naukowca
Zajęcia z myślą o młodych pasjonatach astronomii. Podczas spotkań dzieci poznawać będą nasz Układ Słoneczny i jego otoczenie. W planach naszych kosmicznych misji również poznawanie gwiazd i gwiazdozbiorów, rozpoznawanie obiektów na niebie, obsługa oraz zasady działania teleskopów, oraz wielu innych ciekawych rzeczy. Nie zabraknie również czasu na gwiezdne gry i zabawy. Zapraszamy na stronę: www.klubnaukowca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła Yamaha prowadzi zajęcia z instrumentem polecane dla dzieci nadpobudliwych i z problemami napięcia mięśniowego, dzieci na zajęciach słuchają odpowiednio dobranej muzyki, która stymuluje, stąd warto zapisać dziecko półroczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymooszka
To jest wyciaganie pieniedzy od glupich i nadgorliwych odzicow. Rytmike mozna urzadzic samemu -puscic jakies klasyczne,rytmiczne kawalki i sie kiwac do rytmu,klaskac,uderzac lyzka w krzeslo albo trzepac puszka z yzem w srodku. Pilka nozna od 6.miesiec? jo ciekawa jestem ludzie zajmijcie sie swoimi dziecmi,takie malenstwo potzebuje rodzicow i ich uwagi,a nie kretynskich zajec,ktore niczemu nie sluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Służą, służą :). Mój mały od 2 roku życia chodził na rytmikę w pałacu młodzieży w Szczecinie tanio 20zł za miesiąc zajęcia co sobotę. Uwielbiał je, zabawa z dziećmi, pani która gra na fortepianie i skakanie na piłce. Dziecko uczy się przebywać wśród rówieśników i tego że nie wszystko musi być jego, można też poznać ciekawych ludzi, innych rodziców. Taka odskocznia od codziennych zajęć :). A rodzice przeważnie biorą udział w tych zabawach z maluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszzka85
Fajne zajęcia prowadzi też nowa firma Eduland. Mają siedzibe na pogodnie, w domku jednorodzinnym. Siostra posłała tam swoją 5 letnią córke na zajęcia ogólnorozwojowe - dzieciaczki uczą się czytania, są też zabawy ruchowe, zabawy z chustą, rysowanie, malowanie, lepienie z masy solnej, odgrywanie scenek, trenują pamięć i robią multum innych rzeczy których już z opowieści siostrzenicy nie zdążyłam spamiętać ;) Julka bardzo lubi też panią która prowadzi te zajęcia, babka ma świetne podejście do dzieciaków. Jest to na pewno coś innego wśród wszystkich tych zajęć dla maluchów typu rytmika, plastyka itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chodzimy do Teatru Małego Widza w Warszawie - tam też jest bardzo fajnie, ale pod temat się podczepiam, bo mamy rodzinkę w Szczecinie i jeździmy tam dość często, więc może coś się zgra w czasie kiedy akurat będziemy... dzięki za wymienienie kilku miejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktywny Maluszek
Zapraszam na zajęcia ogólnorozwojowe (ruchowo-muzyczne)dla najmłodszych dzieci - już od 6 miesiąca życia. www.aktywnymaluszek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Można dzieci posłać na zajęcia do klubu "Baw się i buduj" - www.dzieciaki-buduja.pl . Moim się tu bardzo spodobało. Atmosfera, wystrój samego klubu no i bogaty wybór klocków – wszystko tu na duży pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga`84
ja chodziłam z olenka na Kango zajecia byly w centrum, bardzo rozwojowe i radosne, duzy plus za mnostwo ciekawego sprzetu, jak ktos zaintereosny to wystarczy w google wpisac tenisowe maluszki szczecin polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek uwielbia http://dzieciaki-buduja.pl/ a ja bez obaw tam go wysylam - uwielbia poznawać nowe rzeczy, tworzyć, a dotego staje się bardziej kreatywy i otwarty - polecam wszystkim mamom ciekawskich maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaKocha
Polecam zobaczyć przekrój dostępnych miejsc na Kid-Zone: http://kidzone.com.pl/. Są tam zniżki między innymi do wymienionej przez Ciebie szkoły Yamahy. Ogólnie to program który łączy firmy skierowane do dzieci z bezpośrednimi odbiorcami (i pośrednimi, czyli rodzicami) więc łatwo znaleźć zajęcia, które trafią w różnorodne zainteresowania. No i oczywiście dołączenie do programu to karta rabatowa na całą Polskę więc też super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie prowadzona rytmika dla maluszków jest w szkole muzycznej Artyz - grupa "ósemeczki" od 1,5 rż , chodziłam tam z moimi bliźniakami podczas gdy starsza córka miała lekcje pianina - pod tym kątem też rewelacyjny program nauczania dla 4 latków - córa zachwycona i ja też bardzo , postępy sa zdumiewające, a córcia nie mogła się doczekac kolejnych zajęć tak zakochana była w swojej Pani http://artyz.pl/portfolio-item/rytmika-maluchy-szczecin/ Moge polecić i jedno i drugie bo nie wszedzie można spotkac się z odpowiednim podejściem prowadzących a tu i w jednym i drugim przypadku nauczyciele stają na wysokości zadania i dzieciaki ich kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdźcie również www.pilkanozna.szczecin.pl zajęcia dla dzieci od 5 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.pilkanozna.szczecin.pl Mają również piłkę ręczną www.pilkareczna.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:33 pracowalam troche przy organizacji socatots, I uwazam to za super sprawe, maluszki nie graja w noge, ale wykonuja z rodzicem rozne cwiczenia i ogolnie bawia sie aktywnie. Malo widzialam zajec na zywo ale pomysl jest super, oczywiscie jesli kogos stac, bo jest to raczej luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×