Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosze

Zajęcia dodatkowe dla małych dzieci - Szczecin

Polecane posty

Gość gość
Moja córcia chodziła na rytmikę do szkoły muzycznej Artyz - http://artyz.pl/ . Bardzo fajne zajęcia :) czasami sobie z kimś tam poplotkowalam ale to rzadko. Córka zadowolona a to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę z czystym sumieniem polecić zajęcia kango - tenisowe-maluszk.pl - to są z kolei zajęcia z elementami tenisa - bardzo fajne. Sprawdź sobie i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenikaa
Wydaje mi się, że to raczej młody wiek na jakieś zajęcia sportowe :) Jednak dla starszych dzieci polecam tenis. Jest to sport, który uczy zdrowej rywalizacji, łączenia pracy z zabawą. Dodatkowo jeżeli stanie się pasją, to jest w stanie zapewnić byt w przyszłości. Polecam spróbować np. tutaj http://www.korty-familygarden.pl/. Obsługa profesjonalna i korty bardzo dobrze przystosowane. Aż sama zaczęłam grać w tenisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Szczecinie działa bardzo dobra szkoła muzyczna Artyz, szkoła wyjątkowa załozona przez dwoje muzyków, więc to szkoła z pasją, miłością do muzyki. Rewelacyjne podejście mają nauczyciele w niej do nauki gry na instrumentach czy śpiewu. Ja jestem bardzo zadowolona i posłałam tam obie ,moje pociechy, http://artyz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tenisowych maluszkach uczą już od 1 roku życia - myślę, że nigdy nie jest za wcześnie na zajęcia sportowe - przecież programy są dostosowane do wieku dziecka i na pewno nie zrobią im krzywdy. Zresztą na takie zajęcia chodzi się zawsze z dziećmi i na bieżąco można obserować co robi, jak się bawi itd. - wszystko masz pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta szkoła muzyczna w Szcecinie to od jakiego wieku ? Od kiedy można tam wyslać dzieci żeby zaczeły edukacje muzyczną? Bo takie rzeczy kojarzą mi ise ale raczej dla sporo starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrzednaewka
Boszszsz dziewczyno, trochę samodzielności wykaż, masz link podany przez Koleżankę, zajrzyj Napisane wszystko przejrzyście , zerknęłam z ciekawości tu masz całą ofertę dla dzieci i dorosłych ! http://artyz.pl/oferta/ klikasz w konkretny kwadracik np nauka śpiewu dla dzieci i masz wszystko co Cię interesuje, jest nawet Chór przedszkolaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdalenka
Chór dla przedszkolaków? musze sprawdzić bo super sprawa dla mojej biegającej z mikrofonem małolaty :) nie wiedziałam że mamy takie zajecia w Szczecinie! Dzięki za podpowiedz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tenisowe-maluszki.pl - to polecam szczególnie dla chłopców. Widzę, że jest tutaj wiele osób, które korzystają z tych zajęć, pewnie dlatego, że mają mocno rozbudowaną sieć placówek - w samy szczecinie są aż 4 miejsca gdzie można chodzić na zajęcia. To jest ogromny plus, bo można dopasować miejsce blisko domu. Mój syn uwielbia te zajęcia, chętnie się bawi i integruje z innymi dzieciaczkami. Wcześniej chodziliśmy na inne zajęcia ale nie lubił ich tak jak te. Polecam zajęcia wszystkim mamom. Jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rytmika w Micado- fajne i niedrogie zajecia nawet dla 12 miesiecznych dzieci. Pani Marta do ktorej chodzimy-super! www.micado.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama tez moge polecić szczecińską szkołe muzyczna Artyz. Nasza dwójka pociech do niej uczeszcza na zajęcia dodatkowe. Nauczyciele mają rewelacyjne podejście do uczniów, indywidualne podejście do uczniów. Córeczka chodziła tam na rytmikę a synek uczy się gry na gitarze. http://artyz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani od rytmiki dla tych maluszków w Artyz jest obłędna! Moja córa jest w niej zakochana!!!! :) Super zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o lekcjach tańca? Moja córka uczęszcza do http://www.larosanegra.wroclaw.pl/ - widzę, że bardzo jej się to podoba i jest naprawdę zadowolona :) zawsze miała coś w sobie z tańca więc cieszy mnie to, że rozwija w sobie jakąś pasję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam rytmikę w Szkole Muzyki Artyz na ul. Mieszka I tam super pani pracuje z dziećmi już od 18 miesiąca życia w w sposób iście jej wiadomy usprawnia takie maluszki mój synek dzięki niej zaczął podnosić nóżki i co miesiąc widać poprawę ruchową dzieci nie wspomnę już o wymowie dzięki piosenką język chiński w końcu zamienił sie w polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnul
Kango tenisowe maluszki. Moje dziecko chodzilo na te zajecia jak mialo 1.5 rok. Teraz ma dwa lata. Na poczatku corka robila co chcialaczasem nie sluchala. Ale teraz super wykonuje cwiczeniam bawi sie z dziecmi i widze u niej ogromne postępy. I wychodzi zadowolona. A pani prowadzaca ma podejscie do dzieci i wyksztalcenie pedagogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Droga Do Lasu
Zapraszamy do odwiedzenia profilu Droga Do Lasu-Zachodniopomorskie. Organizujemy niesamowite wyprawy przyrodnicze dla grup zorganizowanych i dla rodzin z dziećmi, od kwietnia rusza również oferta "zielonych urodzin" w terenie. www.facebook.com/Droga-Do-Lasu-Zachodniopomorskie-217787242028739/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.prymka.pl Szkoła Muzyki na Warszewie PRYMKA Rytmika dla dzieci od 1,5 roku. Nauka gry na pianinie, skrzypcach, gitarze, trąbce, flecie poprzecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz treningu w swojej okolicy? Zależy Ci na skuteczności ćwiczeń? Oto wyszukiwarka, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Znajdź trenera z wybranej dyscypliny w Twojej okolicy :) Wejdź na https://lepszytrener.pl/szczecin i znajdź swojego trenera lub instruktora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz treningu w swojej okolicy? Zależy Ci na skuteczności ćwiczeń? Oto wyszukiwarka, która spełni wszystkie Twoje wymagania. Znajdź trenera z wybranej dyscypliny w Twojej okolicy :) Wejdź na https://lepszytrener.pl/szczecin i znajdź swojego trenera lub instruktora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidsarena
Witamy serdecznie! Niezwykła półkolonia w KIDS ARENIE! Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 5-13 lat na półkolonie pełne wrażeń! Zaczynamy już 25 czerwca 2018r. Nasza oferta obejmuje 5-cio dniowe turnusy, bądź możliwość zapisania dziecka na wybrany dzień. W czasie półkolonii zapewniamy: - jedzenie all inclusive - całodniową opiekę animatora w godzinach 7:00-17:00 - ubezpieczenie NNW - warsztaty tematyczne TEMATY: Letnie igrzyska na Arenie Kuchenne rewolucje Coś z niczego, czyli aktywnie i kreatywnie I wiele innych 495 zł 1 osoba za cały turnus 10 % zniżki na drugie dziecko 99 zł 1 dziecko za 1 dzień Zapisy: polkolonie@kidsarena.pl Więcej informacji: +48 880 963 417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto od małego zaszczepić żyłkę do sportu. Myślę, że tenis jest wspaniałym pomysłem. My swoje dzieciaczki w Szczecinie prowadzamy do klubu www.sktszczecin.pl. Ludzie z pasją uczą od podstaw i pomagają złapać bakcyla tego sportu. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako zajęcia dodatkowe w szczecinie ja ze swojej strony polecam zajęcia musicalowe, zjazdy co dwa tygodnie trwające od piątku do niedzieli :) fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×