Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julinkamalenka

Życie bez seksu

Polecane posty

Powiedziałam ze kupie sobie wibrator bo ile moge go prosic i sie ponizac, wiecie co powiedzial ze on sobie nie zyczy bo mam jego. No własnie mam- ale od rozmow, od przytulenia i od odbierania od niego telefonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
wiesz u mnie czasem jest seks 1 w miesiacy jak dobrze pojdzie i to bynajmniej nie z mojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drente- niestety nie stac nas teraz na wyjazd Raz na miesiąc?? Mogę ci tylko powiedzieć ze kiedys byłam wlasnie taka, raz na miesiac i po ciezkich bojach z moim byłym ale poznałam obecnego faceta i totalny odwrót - pokazałam mi ze mozna czerpac z tego przyjemnosc i nie jest to obowiazek. Za to mu jestem wdzieczna, ale teraz jestem wiezniem we wlasnym ciele, wiezniem wlasnych pragnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj to mi swietny tekst powiedział- " to włóż sobie palce jak Ci sie ciagle chce i tylko o tym myslisz..." Zaje.. tekst.Rano za to słyszałam przepraszam. Ja chyba jestem chora bo on uwaza ze on jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
widzisz kolezanko a kiedys tak jak Twoj ona mogla i kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur.. zupełnie tego nie rozumiem. Ja go pragnę dalej, rok bycia razem a ja go dalej chce jak kiedys i nie znudzil mi sie, glowa mnie nie boli i po 13 godzinach pracy nie jestem zmeczona. Drente- przykro mi, wiem co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna sprawa :( albo jesteś pasztetem albo on jest psychiczny. Miałem tak samo z dziewczyną, potem się okazało że i ja jestem pasztetem i ona jest czubkiem psychicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on się nie czuje przy Tobi
e gorszy????czuje Twoją dominację i w jego mniemaniu ograbia go to trochę z męskości.....i w tym punkcie (seks) paradoksalnie ma trochę przewagi jego męskie ego(będzie ekstra,jak on będzie chciał!!!)-to trochę takiej psychoanalizy,a swoją drogą,jeśli Ci na nim zależy to chyba tylko seksuolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
tez rozmowy i rozne dziwne rzeczy nie przyniosly ksutku,wiec doszedlem do wniosku ze znajde sobie kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem brzydka kobietą. kiedys szlismy ulica razem i slyszalam jak dwoch facetow powiedzialo: " co ona robi z takim facetem" Mojemu zrobiło sie przykro ale i tak kolegom sie chwali ze ma ładną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty maz
moge cie rznąć jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy on sie--- nie czuje sie gorszy, nie czuje sie zdominowany, wiesz dlaczego? Bo ma nade mną władzę , raz mnie dotknie i wie jak reaguje. Dobrze jestem wyszkolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julinka - to że ktoś na ulicy rzuca takie komentarze świadczy tylko i wyłącznie o tym rzucającym. Przeważnie czynią to skończone buce bez ogłady, przeważnie pijani robotnicy. Nie są oni żadną wyrocznią kobiecego piękna. cytując jednego z użytkowników: "poka fotę to pogadamy:D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on się nie czuje przy Tobi
własnie potwierdziłaś moje przypuszczenie!!!!!!wie ,ze tak reagujesz i dlatego ma władzę nad twoimi reakcjami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
zaczac od nowa tylko z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stulti-- czy myslisz ze jestem zakompleksiona zeby sie tu chwalic jak wygladam????? Widzę jak faceci reagują i to wystarcza, nie szukam tu fanklubu tylko rozwiąznia mojego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on się nie czuje przy Tobi
niestety w tym jednym przypadku, tego się obawia i....wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy on się nie czuje przy Tobi
czuły punkt???zabolało??/masz rozwiązanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka a moze razem rozwiazemy swoje problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było zeby wypowiedział sie tu jakis psycholog... Juz dzis dostałąm 6 telefonów jak to bardzo mnie kocha i teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli z seksem coś nie tak
a wcześniej było super,problemem są relacje między partnerami,nierówne np jedno z nich czuje się nie w pełni szczęśliwe cierpi jego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje ze powinnam odejsc , ale nie chce zeby pomyslal ze przestałąm walczyc o ten zwiazek i mi nie zlaezy, moze troche czasu oddzielnie pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz rozwiązania? zakładającego pozostanie przy obecnym partnerze? NO TO TY GO WEŹ DZIEWCZYNO ZA WSZARZ I GO PORZĄDNIE WYPIERDOL! jak będzie oponował to go po łbie zdziel czym. dalej rób swoje. Postaw go na baczność i się produkuj. jak mu się nie spodoba to adios banditos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stulti--- tak tak napewno.... jest troszke silniejszy ode mnie , jak mówi mi ze nie to znaczy ze nie:/ ale dzieki za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka przyjedziesz do mnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×