Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julinkamalenka

Życie bez seksu

Polecane posty

Gość drente
julinkamalenka wiesz jaka tworzylibysmy dobrana pare ;-)Oboje niewyzyci seksualnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka obawiam sie ze Twoj limit wykorzystalbym w ciagu jednego dnia nie w tydzien;-)Ale za to ugotwalbym Ci,sniadanko z kawka do lozka rano przyniosl,kwiaty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka nie ma mowy o braku seksu,poniewaz juz troche latek mam i to sie nie zmienilo;-)Ale wiesz codzienne sniadanko razem w lozeczku z kawka i slicznymi pachnacymi kwiatami wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drente-- mam nadzieję ze ten moj troche ochłonie i zroumie jesli nie to niestety ale strace zaufanie do kazdego faceta dzieki za propozycję, ja sie nie nadaję teraz na kochankę , nie Twoją, chcę tego co miałam, tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka czasem szkoda czasu i zachodu bo czlowiek sie zestarzeje i zostanie w zwiazku z przyzwyczajenia,a problem sie nie rozwiaze.Nie ma sensu brnac i uzalac sei bo zycie jest za krotkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzalam się, wrecz przeciwnie, tylko boje sie podjac tego to co powinnam zrobic, nie bede nikogo zdradzała, mam swoje zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka ale tu nie chodzi o zdrade.Tylko o Twoja przyszlosc,no chyba ze dalej chcesz byc posluszna szara myszka i uprawiac seks na jego zawolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LoL dzięki za słodkie zdrobnienie :D co że silniejszy? piszesz że łatwo usypia, to go zwiąż jak uśnie. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona żona
jesli dwoje ludzi nie dogaduje sie w sprawach łoxkowych to sie nie dogada wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona zona
szkoda zycia, lepiej sie rozstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stulti-- jestem zwolenniczką przyjemności dla dwojgA, chce zeby on tez był obecny w tym seksie, jak kiedyś , rozumiesz? sobie zrobic dobrze, i tylko sobie- to moge kupic sobie wibrator mniej zachodu i proszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka bo stwierdzila ze z wiekiem jej potrzeby sie zmniejszyly i seks moglby dla niej nie istniec.Zapewnia mnie ze kocha,przytula sie ,caluje ale seks w naszym zwiazku jest rzadkoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drente- nie wierze ze jej potrzeby sie zmniejszyly, ja z wiekim chce wiecej, czuje ze sie rozwijam, wiem czego chce i jak, jestem bardziej wraazliwa na dotyk i czulsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
No widzisz bo ona to sie wogole zmienila od czasu kiedy zaczalem jej w wiekszym stopniu okazywac uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drente- to przystopuj troche, niech sie pomartwi, ja musze zyc bez seksu, ale gdybym mogla wybierac to oddalabym wszystko zeby wrocic do tego co mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
No widzisz bo ona to sie wogole zmienila od czasu kiedy zaczalem jej w wiekszym stopniu okazywac uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawiaj znim szczerze a jak to ie pomoze to wzbudz w nim zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
W tym problem ze ona chyba za bardzo poczula sie pewna.Wiesz nie chce wyjsc na narcyza,ale w dzisiejszych czasach trudno o takiego faceta jak Ja.Nie pije,nie pale,sprzatam,piore,gotuje,kupuje kwiaty,podaje sniadanko do lozka.Pamietam o urodzinach,imieninach,roczniacach.Z niegrzecznego faceta zrobil sie ze mnie taki maly pantoflarz.Moze w tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak seksu to nie koniec świata .facet jest bez pracy ty go utrzymujesz nie wie co zrobic a ty myslisz tylko o seksie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA, czytaj ze zrozumieniem. Przestań się dopominać o seks. Ja co prawda facetem nie jestem, ale mam taki mechanizm, że jak mi Mój mówi dużo o tym, że chce, nagabuje mnie, pokazuje mi, że mu się podobam i go podniecam tudzież kiedy oczekuje ode mnie czegoś, to automatycznie nie mam na nic ochoty, a w sytuacji, kiedy przez 2-3 dni mam spokój i nie muszę się zastanawiać nad wymówką momentalnie mi się zachciewa... bo muszę go zdobyć, muszę mu się spodobać, a przede wszystkim wreszcie JA decyduję i ja wychodzę z inicjatywą, nie idę na napalonego gotowca tylko sama coś aranżuję :) Być może Twojemu facetowi znudziło się to, co ma n wyciągnięcie ręki. Daj mu odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×