Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julinkamalenka

Życie bez seksu

Polecane posty

jakis tam facet- raz to zobilam przynim, ale co ztego? on mi tylko powiedzial ze grzesze:/ i niby mam jego od tego ciekawe tylko jesli chce czegos wiecej niz seksu oralnego? sama mam usiasc na jezyku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten twoj facet ja nie mam takiego problemu .ja chce moj maz chce ii jest nastroj juz,naprawde nie rozumie m juz twojego faceta .nic na niego nie dziala(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie- ja przy ostatniej awanturze uslyszalam ze jestem nienormalna i niezaspokojona i tylko ruch.... mi w glowie Kur.. jak mnie wtedy poniosło. Zdradziłabym go wtedy w afekcie gdyby był ktos pod reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
rozumiem cie kurcze jakbym w domu byl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka- uwierz mi ze ja tez go nie rozumiem, 163 sm wzrostu, rozmiar s ateraz xs biust c , wlsoy blon do ramion..... Może jest gejem? juz sama nie wiem... wczoraj ze zlosci go zapytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuc tego swojego faceta w diably i poszukaj lepszego.wtedy sie przekona co stracil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
Gdzie takie kobiety jak wy chodza ze ja nigdy takiej nie spotkalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlu opisu jestes swietna laska wiec nie marnuj sie przy nim i poszukaj lepszego)faceta,poco masz sie zamartwiac szukac problemu a jak widac on tego wogole nie docenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stullti-- ja tez sie smialam z moich kolezanek i jescze 7 miesiecy temu mowilam ze mam taki rewelacyjny seks a teraz chodze tylko smutna jak zbity pies, a polowa facetow ktorych mijam z jezykiem chodzi wywalonym, w metrze ciagle jakis frajer mnie zaczepia, a ja marze tylko o tym zeby przyjsc do domu i od razu zdjac co trzeba i zrobic to ale z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
w tym problem ze to nie zart i nie mozna strzelic roftla na dywanie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie wkur.. te zycie..a chciałam sie juz ustatkowac, myslec o kims powaznie, kochac i byc kochana, a tu zasada tylko dawaj, ale nie bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
Iwnoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego glowa boli, jest zmeczony po 8 godzinach pracy , nie ma ochoty, nie ma nastroju , jest mu za zimno, to za cieplo, i takie tam a ja cał rok śpię nago i ciagle jestem goraca. glowa juz mnie boli od tych chorych mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka jednak jestes moim marzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinka uwierz mi ja nigdy nie kazalbym ci sie ubierac,no chyba ze jakbys wychodzila z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj zacząć spć w osobnym pokoju .Ubierać się gdy on nie widzi np. zamykać się w łazience. no i jak mu mówisz że idziesz się masturbować to za sobą zamknij drzwi a nie tak że mu pokazujesz ,bo się przyzwyczaja.Tak postępować żeby nie widział ciebie nago ale pamietaj że jak se podnieci to oczywiście być wulkanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś tam facet-- juz dawno chcalam spac oddzielnie, ale zawsze w nocy przychodzi po mnie i wsuwa sie pod posciel, akurt widac ze ciepla mojego w nocy potrzebuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... jak to już do takiego stadium doszło to jest w tym sporo racji że pupą myślisz :D na serio nie mogę pojąć, przecież to nie możliwe. Jaja sobie robicie jak nic. Miałem pannę która nie miała problemu z tym żeby się kochać, ale problemem było dla niej żeby to robić dłużej :| albo doprowadzała mnie do finiszu i zadowolona z siebie szła spać, albo jak ona doszła to zaczynała się wyrywać i koniec :| Nawet jak mówiła że ma ochotę tak całą noc i cały dzień i cały weekend się grzmocić to po razie i nara. z innymi partnerkami współżyłem zbyt mało aby móc się wypowiadać o ich zwyczajach i aby mnie cokolwiek mogło zastanawiać. Więc w sumie nie jestem osobą która może się szczególnie o takich problemach wypowiadać. Sam tego na dobrą sprawę nie rozumiem, chociaż bardzo bym chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julenkamalenka: akurt widac ze ciepla mojego w nocy potrzebuje bardzo może niech se cymbał termofor kupi! albo ciepłe kapcie... chyba już nic z niego nie będzie :( ja rozumiem... wsuwać się kobiecie pod pościel, przytulać się, cieszyć się jej dotykiem i bliskością, fajna sprawa ale poprzestawać na tym? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×