Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julinkamalenka

Życie bez seksu

Polecane posty

Gość drente
julinkamalenka trzeba zadbac o to aby w zwiazku nie wialo nuda i monotonia wtedy nie ma szns na stagnacje i pierdoloenie o szopenie ze kazdy sie soba nudzi po jakims czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie stulti- tym bardziej ze mam taki zwyczaj ze perfidnie sie wierce az sie uloze i dopasuje , najbardzej lubie spac na lyzeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaa
a jak bys nienalegała i sama go olała to sam by do Ciebie przyszrdł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derente
julinkamalenka ja bym tam Twojej reki nie odstawial od swojego penisa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze jak sie rozstane z tym Panem to niestety ale zaczne uzywac zycia, malo powaznie bede traktowala zwiazki skoro tak malo powaznie sie traktuje mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
tez mi cos zajezdza podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mi paruje,,ide na spacer, po co cały dziens ie rozczulac nad sobą ze jestem taka ofiarą??? juz mu powiedzialam ze sie wyprowadzam wieczorem bedzie rozmowa, kolejna z tej calej sagi...czyli moda na sukces odcinek 3456... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, napewno bym sobie zartowala z takiego problemu miliony kobiet tak ma a ja sobie do tej pory myslalam ze jestem jedyna, dzieki Bogu nie jestem zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
z malenikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie mogę uwierzyć w taką historię, jeśli jest prawdziwa to najmocniej przepraszam. Bycie niepoważnie traktowanym to najgorsze co się może przydarzyć :( Ale przed "używaniem życia" w takim znaczeniu jak przedstawiłaś to może się zastanów. Życie to nie sam seks. No i czasem trzeba sobie w lustrze w twarz spojrzeć :P no ale jak można uwierzyć że atrakcyjna kobieta łapie swojego faceta za ptaka a ten się wymiguje? to to brzmi jak nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej mi sie podoba jak zadzwoni powie ze jak chce moge sie wyprowadzic a za chwile pyta co zje na kolacje i ze bardzo kocha a gdzie moje uczucia?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka podaj maila poflirtujemy troche;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio to juz przesadzil, pieszcze go oralnie a on do mnie z tekstem czy mogłabym kogoś tak pieścic jak Jego Oczywiście ze nie kur... -prawie mu to wykrzyczałam, i teraz..jak kobieta sie stara to zle , ale jak sie nie stara tez zle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
julinkamalenka a nazywaj sobue to jak chcesz.Wiec dawaj maila lub gg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gladius--- dziekuję, ale w realu juz jest kolejka, kazdy jego kolega ma ochote mnie dmuchnac, jeden mu nawet to w twarz powiedzial:) oczywiscie mam zakaz chodzenia do niego bo mieszka po sasiedzku i przyjaznie sie z jego kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na zlosc mu zrobie i jutro pojde po " cukier" , naloze mini i dekolt wywale to nic ze zima. Moze sie Książę otrzaśnie z tego zimowego snu derente- :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
ze tez ci sie chcialo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak dzis sie wytlumaczy napewno ty, ze zmeczony i w ogole Kur.. ja po 13 godzianch pracy mam ochote!!!!! ide sie umalowac i ubrac , bo ksiaze zaraz bedzie czuje ze bedzie zajeb.. klotnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×