Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julinkamalenka

Życie bez seksu

Polecane posty

najlepiej jakby mial taka fione co przychodzi z pracy , siada przed telewizorem i zjada opakowanie ptasiego mleczka przy telenoweli a o seksie oralnym to uslyszala od kolezanki z pracy to by sie nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julinko***
julinko, powinnaś się cieszyć, że dzieci nie macie jeszcze, zawsze dzieci najbardziej cierpią przy rozstaniach. Iwonka :O z tego, co pisałaś, to masz raczej udane życie seksualne, więc po co te wtręty do facetów tutaj? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julinko***
to się dopiero nazywa odpowiednio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak powaznie to z nudów,kocham meza i nie mialam zamiaru sie z nikim umawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie po staremu...dalej te same pierdoły opowiada....ech..moze nagram go na plyte i bede puszczac jak bedzie otwieral buzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***julinko
hej, pozdrawiam lepiej w temacie? właśnie się dowiedziałem, że mąż mojej koleżanki robił podobne ściemy i sie okazało, że był zadowalany, ale 1.przez inną kobietę -koleżankę w pracy 2. najczęściej w godzinach pracy, co nie jest trudne, bo oboje są akwizytorami więc to, że twoj przychodzi po pracy o czasie niewiele znaczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***julinko
to by tłumaczyło jego zmęczenie po pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Nawet mu wczoraj powiedzialam ze jak mnie zdradza to niech powie bo przynajmniej chociaz jedna bedzie miala pozytek z jego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem cały wątek :) jako facet mam takie przypuszczenia: Z punktu widzenia biologicznego: choroby. Ochota jest bardzo mocno uwarunkowana hormonalnie. Wystarczy że np. będzie miał depresyjny nastrój albo jakąś inną chorobe i może mu się całkiem ochota wyłączyć! Może na początek powinien zbadać sobie poziom testosteronu. Jak będzie go miał mało to np. będzie miał duży brzuszek ale to w przypadku braku tylko tego hormonu. Nie bierze jakiś leków? Czasem leki też obniżają libido. Z punktu widzenia psychologicznego: każda kobieta nawet najpiękniejsza się nudzi. Może nawet nieświadomie ale faceci tak mają. Jedni sobie z tym radzą a inni nie. Może robi to np. przy filmach i potem już nie ma ochoty z Tobą? Raz jeden mój kolega tak się nakręcał aby móc zrobić to z żoną. Jeżeli nadal chcesz próbować to tak jak ktoś radził: nie pokazuj mu się nago, nie próbuj go namawiać zbyt często. Spróbować zupełnie czegoś innego... To może sporadycznie podnieśc mu ochotę. Jeżeli już nie widzisz szans to niestety być może zmieniło się jego i Twoje nastawienie do życia i do oczekiwań od drugiej osoby. Spróbuj też dać mu zamiast próśb o seks zrozumienie, ciepło i wsparcie. Jeżeli oczywiście będzie Ci się chciało zmieniać swoje oczekiwania. Sam kiedyś miałem dziewczynę która miała wieksze potrzeby od moich tzn. jej były trochę inne niż moje. Skończyło się to co prawda źle ale myśle że i tak nie była to taka wielka różnica której nie dałoby się przezwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy-- jak mu zrobię z tydzien totalnego luzu , czyli zero nagabywan to moze pomoze.... tylko co ja ma zrobić ze soba????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej21torun
Ja zyje bez seksu, bo moja dziewczyna jest bardzo nieatrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×