Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ogelok

bielizna

Polecane posty

tak ... tak...kurczę muszę spadać, bo zaraz kończę pracę, ale jak tu iść ze stojącym :) Może jeszcze się zgadamy, jak będziesz chciała to wrzuć coś na maila sexy35@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uwierz, że nakręciłem się na Twój seksowny i nieźle podniecający tyłeczek...oj...a jeszcze jakbyś udowodniła jaką jesteś dobrą lodziarą to byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejże Moonia a czy ja Ci nie wystarczę? Wypnij tylko pupe w moją stronę a poczujesz na niej moją twardą męskość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja się szybko przywiązuje... czekam na Ogeloka :) Wirujący powiedz lepiej co ty masz dzisiaj na sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz wielkiego wyboru brak, jak się jest za biurkiem: spodnie ciemny grafit od garnituru, koszula błekitna w zasadzie taki styl casual buciki czarne lekko połyskujace a... pod spodem wiesz dzisiaj zimno szare skromne bokserki, w których nieźle to tam wszystko wygląda....a i jeszcze sweterek na tym w kolorze brązowym no coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie szare i skromne bokserki... zadecydowanie trzeba większą uwagę przykładać do doboru bokserek do zawartości :P proponuje zmianę na coś kolorowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha w dresie to całkiem sympatyczny ubiór jak się jest samemu w domciu pod kocykiem przed Tv lub z ksiązka popijając przy tym herbatkę, ale w pracy to tam róznie bywa czasem elegancko czasem na sportowo, a pod spodem to co Wy oczekujecie...moze kiedys bez niczego...będziesz mieć łatwiej wyjąć po odpieciu rozporka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam chęć to i kolorowe poda garnitur można, a jak 'do Ciebie pójdę" cos załatwić to napewno się możesz spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dresie chodzę co najwyżej na siłownię a założenie sweterka do spodni "garniturowych" powinno być karane strzałem w potylicę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to co mam do pokazania, możesz być spokojny :) Ajronie nie bądź jak drugi Jacyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirujący dzisiaj zrobiłam wyjątek i staniu jest u mnie obecny:) czego się nie robi dla efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×