Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ogelok

bielizna

Polecane posty

a proszę bardzo - jak mus, to wbijam się w gajer, ciemnoszary w delikatne prążki, albo też jednolicie czarny, tudzież brązową marynarkę i dobrane do tego ciemnobrązowe spodnie ze sztruksu, plus oczywiście koszula w jakimś pasującym kolorze (jakoś tak się ułozyło, że prawie wszystkie mam w prążki) i krawat dopasowany kolorem i wzorem do koszuli a dziś mam na sobie pomarańczowe bokserki z wzorem nieco przypomijącym chińskiego smoka, ciemnoszare skarpetki, ciemne dżinsy, koszulę w takie pomarańczowo-czerwonawe prążki, granatowy sweter w szare poprzeczne pasy i brązowe buty z zamszu w spodniach "gajerowcach" i swetrze zawsze wygląda się jak płaczliwa ciota pracująca w urzędzie gminy na stanowisku młodszego referenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasy a prążki to jakby nieco inne bajki, no ale jak ktoś się zachwyca brązowym sweterkiem i granatowymi spodenkami z bistoru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia jezeli masz ochotę popisać i pokusic co nieco bez tej forumowej chołoty to pisz na: wirujacy1974@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirujący powiedz mi jaki jest Twój ideał, a ja Ci powiem czy do tego pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupowlewka
nie mam bielizny bez se chadzam zeby mi picke obwialo jebie mi sledziam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirujący pytasz czy mam taką w szafie czy oświadczasz że sam takie nosisz :P Prawdziwy facet nie musi znać się na modzie:) wystarczy że jego kobieta ma takie wyczucie, wyprasuje i poda do ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff zestresowałaś mnie tym czy coś takiego noszę. Pozostanę jednak przy oglądaniu dziewczyn ubranych w takie cudeńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie znam takiego co prasuje, ale zawsze możesz być pierwszy Ajronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirujący oki przyznaje się, moja szafa wygląda jak z burdelu... większość tych rzeczy nigdy nie założę, może jedynie do łóżka ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyznanie miłości bez kwiatów... nie wiem jak to z ty biurem będzie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś co wywoła emocje, które cie rozpalą i sprawią ze teraz chętniej włozysz rekę pomiedzy swoje uda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×