Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowanadesperatka

z kim się przespać żeby dostać pracę w US

Polecane posty

Gość zdesperowanadesperatka

lub innej dobrej instytucji, banku, itp.??? nie mam już siły na szukanie pracy... nawet mojemu mężowi powiedziałam że gdybym wiedziała z kim się o przespać to nie zastanowiła bym się... A szukam od września 2008...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihih2
desperatko, mam tak samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co maz na to
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanadesperatka
mąż proponuje mi pracę u siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanadesperatka
przez tel. ani mail się z tobą nie prześpię...:D a co do pracy to szukam czegoś dobrego... i naprawdę przespałabym się dla takiej pracy z kimś na wysokim stołku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ktora ma reszte moralnosci
bardzo bardzo dziwkarsko :) gratuluje pomyslu i milosci w zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...po pierwsze patrz na terminy. Np. w MOPS okolice maja etc Jest kupa terminów w państwówkach na składanie wniosków, Polacy mają zwyczaj na ostatnią chwilę więc zazwyczaj wtedy zatrudniają "sezonowych" pracowników np. na 3 miesiące. To bardzo ułatwia zostanie tam, bo wbrew pozorom wielu stamtąd ucieka a i konkursy są z leksza ustawiane pod tych sezonowych (bo po pierwsze się sprawdzili a po drugie kilka kawek się wspólnie wypiło). To pewna pensje, wypłacane na czas a nawet wcześniej (ja pracowałam jeszcze kilka dni po otrzymaniu ostatniej wypłaty hehe). Niestety szanse na kokosy są marne...dla nielicznych i raczej trzeba się pogodzić z pensją 1500-2000zł na rękę niemal na zawsze... Banki, duże instytucje. Zależy ile masz lat - zaglądaj na strony www korporacji, często o naborze pisza u siebie w zakładce kariera. Są tez programy dla niedawnych absolwentów - coś jak staż ale płacą lepiej i chętnie po tym przyjmują. Np. taki Procter&Gamble nie ukrywa, że rekrutacja na wyższe stanowiska TYLKO wewnętrzna a na najniższe biorą w pierwszej kolejności stażystów, praktykantów, ludzi obecnych na ich bezplatnych szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA ZNAM ODPOWIEDŹ
Nikt nie sprzedaje kota w worku , wiadomo , musimy się zwąchać. Ja być może nie jestem Adonisem, praca może się tobie nie podobać , a patrząc w drugą stronę ty też możesz okazać się jakąś nieforemną Brunhildą. Nazywam się zresztą grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQ
zdesperowanadesperatka - hmm.. Napisz mi skąd jesteś , ile masz lat jak wygladasz i jakie stanowisko najlepiej by Ci odpowiadało.. Mój adres email : nioop@o2.pl Wyslij tez swoje zdjęcie.. Jezeli naprawde chcesz przespac się by zyskac prace być moze bede w stanie Ci pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanadesperatka
dzięki amfija, sezonowe prace łapałam w między czasie ale nawet wstyd je w cv pisać bo trwały po 2 m-ce, m, in. w banku, pup, czy pzu, ale niestety na tym się skończyło... ja nieforemna??? :( nie obrażaj mnie :O, mój mąż trzyma mnie pod kloszem żeby mnie jakieś ciacho mu nie wychaczyło... Gdybym była Brunchildą to nie myślałabym o pracy przez łóżko...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQ
zdesperowanadesperatka - jestes zainteresowana moją propozycją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanadesperatka
QQQQQQQQQQ, W jakim mieście lub województwie masz możliwość załatwić mi pracę? Jestem zainteresowana ale wybacz wszystkim swoich zdjęć nie wysyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQ
Wolałbym o wszystkim rozmawiać niepublicznie.. Jestem w stanie załatwić prace - dobrze płatną.. Mysle ze na poczatek 2 tys lecz z mozliwoscią awansu i podwyzek.. Prace mozna wykonywac u mnie w firmie lub tez zdalnie .. Osoba która ubiega się o takie stanowisko przez bliski kontakt ze mna musi mi sie poprostu choc troche podobac.. Dlatego zalezy mi na zdjeciu.. Ale moze wszystko zugodnimy juz poza forum ?? Posiadasz moze nr gadu gadu ?? W ten sposób bedzie nam chyba najłatwiej o wszystkim porozmawiać.. Czekam na odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja juz mialam ochote zostac
prostytutka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanadesperatka
ale ja nie chcę być prostytutką, a poprostu dostać dobrą pracę choćby przez łóżko ( czy inny przybytek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQQQQQQ
Odezwij sie do mnie na meila : nioop@o2.pl , przedyskutujemy wszystko i byc moze niedlugo zaczniesz swoja prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanadesperatka
w zamian za premie przewiduje codzienny polyk, a za trzynastke- hard anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanadesperatka
te wulgaryzmy powyżej to oczywiście nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 no rocznikowo 26
Aby dostać pracę w US najlepiej przespać się z naczelnikiem, w policji z komendantem, w prywatnej firmie z właścicielem itd. Proste?;) Nie praktykuję więc nie gwarantuję skuteczności.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty glupia jestes
chyba nie sadzisz ze za jedno danie dupy dostaniesz super rpace, bedziesz musiala regularnie potem doope wypinac bo nikt nie jest tak glupi zeby dac ci robote a potem nie korzystac, kto wie, moze ebdziesz obslugiwac kilku szefow? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humorek na dziś
Policjant pyta staruszkę: - Wiek? - 86 lat. - Czy mogłaby pani opowiedzieć swoimi słowami, co tu się właściwie wydarzyło? - Siedziałam na ławce na tarasie przed domem, podziwiając ciepły wiosenny wieczór, kiedy przyszedł ten młodzieniec i usiadł obok mnie. - Znała go pani? - Nie, ale był przyjaznie nastawiony. - Co stało się po tym, jak usiadł obok pani? - Zaczał pocierać moje udo. - Czy powstrzymała go pani? - Nie. - Dlaczego? - Bo odczuwałam przyjemność. Nikt nie robił tego od czasu, kiedy mój mąż odszedł z tego świata 30 lat temu. - Co stało się potem? - Zaczał pieścić moje piersi. - Czy próbowała go pani powstrzymać? - Nie. - Dlaczego? - Mój Boże, dlaczego??? Było mi tak dobrze, czułam, że naprawdę żyję. Od lat tak się nie czułam! - Co stało się później? - Cóż, rozpalił mnie do czerwoności, więc rozłożyłam nogi i zawołałam: "Bierz mnie, chłopcze, bierz mnie!" - I co? Zrobił to? - Nie, do diabła! Zawołał "Prima Aprilis!" I wtedy zastrzeliłam sukinsyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe - jaki temat .... widac ambicje cie rozpieraja - az nog nie potrafisz utrzymac zlaczonch . i taka rada w pisz w cv ze jestes kreatywna - potrafisz szukac pracy przez lozko :/ bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellaa
idź do jakiegoś biura samoobrony - tam, sądząc z toczących sie spraw sądowych powinaś cos w ten sposób załatwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedz wyzej jest
genialna !! :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
A moze byc inna praca ? Ze nie trzeba sie przespac? mam dwie mozlwosci,--np grac w duzego lotka gdzie zaklady mamy po 20 gr za zaklad ale i wygrane to tez 1/20 wyplacane z calosci , mozna tez sprzedawac zaklady na duzego przez komorke . Mam tez mozliwosc zabrac jedna Panią do LIPSKA do niemiec do pracy do sprzatania i gotowania , bo ok 22 listopada wyjezdzam o pracy do znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×