Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kropka w kropce

Cera naczyniowa, mocno zanieczyszczona...

Polecane posty

Witam! Drodzy Kafeterianie, chciałam Was zapytać co robić z cerą naczyńkową i mocno zanieczyszczoną jednocześnie. Stosowałam juz prawie wszystko. Peelingi zwykłe i enzymatyczne, kremy regulujące pracę gruczołów łojowych, oczyszczania, maski, całe serie kosmetyków itp. Ze względu na problem z naczyniami krwionośnymi nie mogę zbyt często chodzić na czyszczenie do kosmetyczki :( Nic nie działa... nie wiem już co robić - wyglądam jakbym miała sitko odbite na twarzy:( Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wazysz? nie wolno ci brac goracych kąpieli, nie wystawiac twarzy na slonce, i trzeba kupic zel DERMIKA do skory naczynkowej i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma do tego waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynianka
sama mam cerę naczyńkowa i to jest koszmar . Ale zaczełam sie nia zajmować bardziej profesjonalnie i przede wszystkom urzywam kosmetykow tylko do cery naczyńkowej . Raz na jakis czas zarzywam też jakiś preparat , któty uszczelnia naczyńka od wewnątrz . No i ogólnie -" pieszczę" sie ze swoją cerą - nie wychodze na zimno bez odpowioedniego kremu , do mycia uzywam specjalnego żelu czesto robię maseczki wzmacniające , nio i raz na pól roku idę do kosmetyczki na jakis specjalistyczny zabieg . To " niewdzieczna " cera . ale jak sie troche o nia dba - jest poprawa . Oczywiście daleko mi do cery normalnej - ale jakoś juz wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynianka
zażywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynianka
używam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×