Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ffffffrr

skąd wziąć pieniądze?

Polecane posty

Dnia ‎2019‎-‎10‎-‎25 o 18:22, Gość Lonas napisał:

Słuchajcie, podbijam wątek, może ktoś z Was poratuje. Zastanawiam się nad niewielką pożyczką w Wonga, tylko ktoś z Was może powiedzieć, czy jej koszt to faktycznie 10zł? Chodzi o pierwszą.

Witam! Lonas, każdy nowy Klient może ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt tej pierwszej to faktycznie tylko 10zł). W naszej ofercie mamy także pożyczkę ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki można sprawdzić na naszej stronie www.wonga.pl w momencie składania wniosku.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonas

A jakie dokumenty są potrzebne, żeby wnioskować o pożyczkę u Państwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2019‎-‎11‎-‎16 o 00:52, Gość Lonas napisał:

A jakie dokumenty są potrzebne, żeby wnioskować o pożyczkę u Państwa?

Witam! Lonas, jako nasz nowy Klient możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Przykładowe RRSO i wszelkie koszty pożyczki można poznać na naszej stronie www.wonga.pl w momencie składania wniosku. Aby złożyć wniosek o pożyczkę w wonga.com niezbędne jest posiadanie ważnego dowodu osobistego. Podczas wypełniania wniosku poprosimy Cię o podanie numeru telefonu zarejestrowanego w sieci komórkowej działającej na terenie Polski. To wszystko co będzie nam potrzebne.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam propozycję - wypełnianie płatnych ankiet dla panelu badawczego. Ankiety otrzymujesz na maila. Ankiety będziesz otrzymywać na różne ciekawe tematy, a jako wynagrodzenie za Twój czas otrzymasz do wyboru m.in. przelewy min. 50 zł, doładowania tel., gadżety reklamowe i in.

 

Rejestracja na stronie ——> https://www.ankiety.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Spoko jest Lombi.com , nie wiem czy znacie. taki lombard online. Cos jak vinted ale sprzedac można sprzet, biżuterie itd.Rejestrujesz sie, wysyłasz fotki przedmiotu, opisujesz i  gotowe. Do mnie szybko oddzwonili, ustatliliśmy warunki odbioru przedmiotu i gotowe Ekspresowo. Wilk syty i owca cała. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×