Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Everly

Praca w Cropp Town ?? Bardzo proszę o szybkie odpowiedzi !!!

Polecane posty

Gość gość
Cropp ma swój specyficzny klimat, swoją muzykę, jeśli ktoś się dobrze czuje w tej stylistyce to jest to bardzo fajne miejsce pracy, zwłaszcza, że w takim samym stylu nie ma innej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, że o awans nie jest bardzo trudno jak w większości firm, więc perspektywa posiadania własnego salonu odzieżowego, o której z pewnością wielu marzy, jest bardzo realna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggość ość
Witam. Pracowałam w CROPP W Warszawie w Annopol Faktory . Ekipa do d**y . Oszukali mnie z wyplata , dziewczyny straszne wieśniary iż byłam nowa i byłam popychana. Ja wspominam źle ta prace . Ale wszędzie jest inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaxdx
Poszukuje pracy przy rejestracji kart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxana
Łącznie pracowałam w croppie 3,5 roku, po pierwszych dwóch latach zrobiłam roczną przerwę, ponieważ wzięłam dziekankę i wyjechałam do Londynu. Po powrocie do kraju od razu wiedziałam, że wrócę do pracy w croppie ponieważ bardzo dobrze wspominałam pierwsze dwa lata, super klimat, trafiła mi się reweacyjna ekipa, tylu zajawkowiczów nie spotkałam przez całe życie, każdemu życzę takich fajnych ludzi w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjemna praca w dobrym klimacie, nie tylko ekipę ma fajną, ale także spoko kierownika i regionalnego, a to chyba najważniejsze w pracy, żeby się dobrze czuć, pieniądze jak dla mnie odpowiednie, nie ma stresu, czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjemna praca, bez większego stresu i spiny, robisz swoje, nie ma dużej odpowiedzialności, dobrze wspominam okres pobytu w croppie, kojarzy mi się z sielskim życiem, nie to co teraz w pracy za biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealna praca dla młodych chcących sobie dorobić, nie wymagane doświadczenie więc świetna na pierwszą pracę, zwłaszcza że bardzo dobrze nauczysz się podstaw obsługi klienta pracy przy kasie i ogólnie pracy w usystematyzowanej firmie, sama praca nie polega na siedzeniu i nic nie robieniu więc pracowitości też się nauczysz, a zaobserwowałem, że im młodszy rocznik tym ma większe z tym problemy, także przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla praktykantka
Nsprawde nie poleca. Maialam tam praktyki 3 lata i naprawdae co sie tam wyprawia to szkoda sluw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem dla ucznia/ studenta to nie jest wcale zła praca. Jak ktoś się dobrze czuje w odzieżówce, i ogólnie rzecz ujmując w pracy z klientem to zawsze może z czasem szukać czegoś lepszego, a doświadczenie się przyda. Tutaj http://pracaswietokrzyskie.pl/ sami możecie sobie sprawdzić aktualne oferty pracy – akurat w usługach ogłoszeń jest teraz całkiem dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×