Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość la donna e mobile

Co mogę robić bez studiów? Chcę iść do pracy, nie wiem jakiej.

Polecane posty

Gość la donna e mobile

ewentualnie jakiej pracy sie chwytać a jakiej unikać? np. korepetycje - boję się chodzić po mieszkaniach, ale też nie mam warunków w domu do przyjmowania... poza tym zamieściłam ogłoszenie na portalu ogłoszeniowym i jak dotąd tylo jedna osoba zadzwoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA TO PRACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez studiow to mozesz
pracowac w sklepie, jako opiekunka do dziecka, w banku, jako kelnerka, na produkcji... Ja w trakcie studiow pracowalam w sklepie i na produkcji i powiem ze lepsza praca byla na produkcji, fakt ciezka ale zarobki wieksze, weekendy wolne i nie trzeba bylo użerać się z bezczelnymi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze produkcja nie jest
taka zla!! Wiesz co ja mam wyzsze, ale jak bym miala samo srednie to bym tam z pewnoscia poszla. Kasa niezla (ok. 1500zł netto Slask), czesto mozna w weekendy dorobic i wtedy wieksza jest stawka na weekendy to Ci moze nawet miesiecznie ponad 2000zl wyjsc. Oczywiscie mowimy o umowie o prace. Z biegiem czasu mozesz zostam team leaderem, bo nawet ludzie po zawodowce moga nim zostac. Praca meczaca ale znowu kasa wieksza. Jak sie da mozesz zrobic zaocznie inzyniera na Politechnice i wtedy juz masz ladne doswiadczenie na linii i perspektywy. Tylko w tej chwili trzeba sie na prace fizyczna nastawic, a to moze byc naprawde meczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×