Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzedawca aa

AB BECHCICKI SP.Z O.O. - pracował ktoś ? opinia potrzebna

Polecane posty

Gość sprzedawca aa

Pracował ktoś w tej firmie i wie ile się zarabia na stanowisku sprzedawcy, jakie warunki pracy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitan Klos
to agencja matrymonialna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kapitan Klos
Tu ich strona, http://www.bechcicki.com.pl/ Sklep z farbami i tego typu asortymentem. Na internecie praktycznie opinie o nich nie ma, zastanawia mnie czy tak dobra firma czy taka słaba, że nikt nic nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jak myslisz ile sprzedawc
moze zarobic? na poczatek pewnie z 700-800zl a pozniej to max 1000-1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poprzednim stanowisku
jako doradca miałem 1900 brutto, to jednak nie jest sprzedaż ciuchów i dość sporą wiedzę trzeba mieć. Więc poniżej 1200 netto nie wydaje mi się by proponowali, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcycki
Zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i chęci do pracy :) A tak na serio to nie odbiegają od normy na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagine
witam czy kto się orientuje jakie obecnie zarobki w Firmie Bechcicki podstawa- Jaka wysokość prowizji na stanowisku Doradca handlowy Prosze o info.z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik_ab
stanowczo odradzam ta firme, z dnia na dzien zwalniaja bez podania przyczyny, zarobki bez szał a wymagaja zeby siedziec po godzinach za ktore nie placa (mowa o pracowniku biurowym). ja nadal jestem pracownikiem tej firmy, ale rozgladam sie za czyms innym, bo tam twoje byc albo nie byc zalezy od humoru prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza orzeszkowa
złodziejstwo pełną gębą. po prostu okradają w biały dzień. a w zielonej górze to banda matołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galanonim
Nie polecam tej Firmy. Na rozmowie o pracę pytają o to czy ma się dzieci, żonę, jakie plany odnośnie rodziny na przyszłość - to są sprawy prywatne i żaden pracodawca nie ma prawa o to pytać. Myślę, że kto szuka pracy na jakiś czas (kilka miesięcy) to można próbować ale bez większych szans na lepsze zarobki. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edmundek999
Byłem na rozmowie.Njagorsza rozmowa na jakiej byłem. Dwóch gejów nie umiało zadać nawet pytania.Pierwszy patrzył na drugiego drugi na pierwszego.Drugim pytaniem było pytanie ile chcę zarabiać, odpowiedziałem. I to był koniec rozmowy. Zero kultury z ich strony.Oczywiście zorientowałem się później w zarobkach jako ph w tym oddziale. Pensja max. 1500 zł i żadnych premii. Kompletna ŻENADA.Szkoda iść nawet na rozmowę. Szkoda waszego czasu. Z ich strony zero pojęcia o rekrutacji i zadawaniu pytań. Odradzam tą firmę. Słyszałem też, że duża rotacja dyrektorków, pracownikow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem parę lat w tej firmie. Nie polecam. Zwalnianie pracowników z dnia na dzień , bez podania żadnej przyczyny to prawda. Traktują ludzi jak śmieci. Jestem bardzo rozczarowany. Wymagania bardzo duże a zero szacunku dla człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałem parę lat w tej firmie. Nie polecam. Zwalnianie pracowników z dnia na dzień , bez podania żadnej przyczyny to prawda. Traktują ludzi jak śmieci. Jestem bardzo rozczarowany. Wymagania bardzo duże a zero szacunku dla człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×