Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bykulec

Pieluchy wielokrotnego użytku?

Polecane posty

Gość Są w Mothercare. A przez
internet możesz kupić szwedzkie ImseVimse albo amerykańskie Kooshies i gDiapers. Trzy ostatnie są bardzo chwalone, a o tych z Mothercare nie słyszałam jeszcze opinii. Nawet pracownice w MC nie mają o nich pojęcia mimo, że je sprzedają :o taki pozatrudniali wykwalifikowany personel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A i jeszcze zapomniałam dodać
do tej całej listy brytyjskich Bambino Mio. :) Hope that is helps a tad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorzucę jszcze Tots Bots i
Bumgenius, które można kupić w Mothercare (ale on-line) i może przez inne skl. internetowe np. w Polsce (takie jak ten twój). A i tam u góry źle napisałam Kushies przez 'oo' zamiast 'u', przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No masz racje z tymi nockami
bywa trudno. Dlatego między innymi zaleca się podkładanie dodatkowego wkładu 'newborn' do wkładu podstawowego, którego używamy w ciągu dnia. Są wydajne, tyle że trzeba częściej zmieniać niż jednorazówki. A używał ktoś 'eko'-jednorazówek (tych bez-żelowych) Tushies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A no i oczywiście pamiętajcie
o olejkach przeciwgrzybiczych i przeciw bakteryjnych do wiadra ze zużytymi pieluchami przed praniem. Ja używałam gDiapers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no Pampersy można co
3-4 godz. (choć na początku co prawda częściej), ale te wielorazówki to średnio co 2 godz.- max. do 3 w ciągu dnia, a na noc musi być 'extra padded'. ;) Możesz spróbować kupić w polskim Mothercare wkładu jednorazowe do pieluszek wielorazowych (tych, które już masz) i popróbować na nocki. Te wkłady ulegają biodegradacji jak w gDiapers i chyba nawet z tego co pamiętam można spuścić je w sedesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te wkłady nazywają się
Mothercare Smart Nappy, występują w kilku rozmiarach wagowych (mini, midi, maxi itp.) i jest ich dużo w opakowaniu. Powinny pasować do twoich otulaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość literówka sorry
* nie w sedesie, a w toalecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×