Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaty

po prostu milego dnia

Polecane posty

A tak prawde powiedziawszy to nie czytałam ...jakos sie kreci ...nie chce narazie nic zmieniac :) Alee:D Przeczytałam "Mrówka w wielkim mieście":Dfajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałas nic "3":D;) Brumcia:)Troche skomplikowany był Anioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara znajoma__
A jednak się kręci:D To mnie cieszy. Tamten padł, a od pierwszej strony klikałyśmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_sexy_ ruszałam się chodziłam do wc na dwór ,tam była fontanna i huśtawka taka ławka bujana dla starszych i plac zabaw dla dzieci i poza teren wychodziłam muzyka była do luftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara znajoma__
No miałam. Ale najwięcej naklikałam na KO, tylko teraz nie uzywam, bo mnie przeganiają z każdego tematu. Wiesz, sezon. Mają jakieś preparaty, jakieś mydełka:( Ciężkie chwile, latam pod KO in orange czasami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara znajoma__
Sexy miałam 3, a czemu szok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I.wszystko sie kończy ,przychodzą nowe nicki(bo co do ludzi to mam wątpliwości;))i kreci sie na nowo :) Myślałam jeszcze nad rozkraczona aby reaktywować ,ale nie wydaje mi sie abym miała czas aby sie sprawdzać jako właścicielka tematu :) Peti ,aż tak beznadziejnie grali ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już Cie gdziesz spotkałam pod tym nickiem i nieweidziałam ze to ty :) A co do Ko:d,to masz racje nar azie sie nie pokzauj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_sexy_ masakra i nie było na kim oka zatrzymać wszystkie chłopy były nieciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara znajoma__
Temat Rozkraczonej zamarł, a tamten zakamarek idzie. Ale nie wiem co się stało. To chyba rozbiło "pijemu", ludzie się podzielili? Nie szkodzi, to tylko forum, ale Anioła żal, chociaż on się i tak chyba wcześniej pożegnał. I Góralki tak dawno nie widziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę sie rozeszliśmy po tematach ... Góralki też dawno nie widziałam ,a z Acu pisałam niedawno na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara znajoma__
Potwierdza się niekoniecznie moja teoria, że na kafe pisze kilkanaście osób, tylko nicków co niemiara:D Na mnie już czas, Dobranoc:)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×