Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twardy stolec

Zapłodnienie palcem

Polecane posty

Gość Twardy stolec

Nie wiem czy "życie erotyczne" jest właściwym działem do poruszenia tego tematu ale mam nadzieje że pomożecie. Jestem z moją dziewczyną 6 miesięcy, nie uprawialiśmy jeszcze seksu, ja mam 17 a ona 16 lat. Ostatnim razem gdy sie spotkaliśmy (było to u mnie) robiliśmy sobie przyjemność. Ona jak zawsze ręką, ja palcem i ustami... Od 3 dni spóznia jej sie okres i nasuwa sie pytanie: Czy mogłem ja zapłodnić w jakiś sposób palcem? Dodam że dotykałem jej rąk na których mogła być moja sperma, pozniej wsadzałem jej głęboko palca Prosze o pomoc i poważne podejście do mojego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli twój palec
miał wytrysk to może być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------kafeterianka---------
no chyba tak, ale może się jej również spóźniać z powodu stresu albo wogule jak jej sie okres spoźnia, może ma nieregularny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co mam ci powiedzieć, nie było mnie tam nie wiem ile nasiania sie dostało do jej pochwy, ile czasu upłynęło od momentu kiedy twoja sperma dostała sie na jej ręce a potem na twoje i w konsekwencji do jej pochwy, nie wiem w którym dniu cyku była, nie znam środowiska pochwy twojej dziewczyny i nie wiem czy jej cykle są regularne czy nie i 3 dniowe opóźnienie to norma czy nie w jej wypadku, nie mam pojęcia jaki tryb życia prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------kafeterianka---------
może być tylko kropelka twojej spermy i juz może dojść do zapłodnienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz pecha
Bo to mozliwe. Malo tego! Byly juz w PL przypadki zasadzenia alimentow po takim numerze! Gosc sie nie bzykal a musi placic!!! Moral? ZAWSZE NALEZY MYC RECE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem więcej
Moja kuzynka przez pierwsze miesiące ciąży była dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×