Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ivona3292

brak przyjemności.

Polecane posty

Otóż moja historia jest taka: Mam niecałe 18 lat, mam chłopaka, współżyjemy ze sobą.Nie mam żadnych problemów ze skrepowaniem czy czymś podobnym.Jest mi z nim bardzo dobrze, ale z seksu nie mam praktycznie żadnej przyjemności.... może minimalną,ale wiem ze orgazmu przez pełny stosunek nie osiagne. Tylko pieszczoty oralne są w stanie mnie doprowadzić... I w tym cały problem. Mój chłopak bardzo lubi seks. Mi nie sprawia to tyle przyjemności co jemu. Oczywiście rozmawialiśmy o tym dużo razy. Stara się, i wiem ze jemu także zależy na tym żebyśmy wspólnie mieli przyjemność. Jego członek nie jest mały wiec to nie jest źródłem problemu. Może jesteście w stanie mi coś doradzić.Wyjaśnić co może być źródłem problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda-121212
może się skupiasz na tym żeby ci było dobrze? może za dużo o tym myślisz? możę jakieś pozycje ci pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj kochac się w pozycjach w których penis najbardziej naciska na górną ściankę pochwy. jest to część najbardziej unerwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny penis
proponuje zmienić penisa na lepszy model ;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny penis
zemną przeżyła byś prawdziwy orgazm, ale tp musiała byś mi zapłaćic, bo ja darmo nie daje cyca w pipe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny penis
bo jak nie zapłacisz to mi nie chce stanąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny penis
i jeszcze nie mam przez 2 godziny wyktrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny penis
bo jak mój penis widzi że nie ma zapłacone to nie chce pracować no wiesz za darmo dawno umarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptasiek81
Rozmiar czlonka, czy najlepsze starania partnera to nie wszystko... Odpowiedz sobie najpierw, czy facet cie naprawde pociaga? Jesli nie, to czego od siebie oczekujesz? Jesli tak, to eksperymentuj! Moze lubisz z biciem, albo chcesz byc zawsze na szczycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny penis
kurwa pierdolone podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny penis
sorry ale klawisze mi świrują. zapomniałem napisać że mój model prawie nieużywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierny penis
uwaga podszywam się pod mojego najlepszego penisa, panienki moj model najlepszey. podszywam sie podszywam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starucha 666
nie do końca oralnie póżniej stosónek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×