Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kwiatek polny wydolny

Opłaca sie zakładać firmę szkoleniową?

Polecane posty

Gość Kwiatek polny wydolny

Jestem prawnikiem z doswiadczeniem,ale bez aplikacji. Chce zalozyć 1-osobową firemkę świadczącą usługi szkoleniowe na różne tematy (zabezpieczanie umów handlowych, egzekucja, skuteczna windykacja itp.). Wynajmowałabym salę, mam laptopa, oparocowalalbym projekcję w power poincie, foldery, materiały. I prowadziłabym szkolenia . Nie chce pracowac w jakiejś firmie szkoleniowej, gdzie mnie obrobią z więksozsci pieniedzy zarobionych. Chce miec wlasną. Do tej pory prowadzilam szkolenia,ale za darmo, wiec doświadcznie mam. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek polny wydolny
fiu fiu fiu, poziom tutaj na forum jest niezły. Jest tutaj ktoś nieupośledzony kto odpowie mi na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankofoli
czy sie oplaca, to nie wiem, ale mam pytanie do ciebie. jak zostalas szkoleniowcem? robilas jakies kursy, czy moze tak po prostu wyszlo? ciemna troche jestem w tym temacie, ale zbieram informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja też chcę otworzyć
firmę szkoleniową w przyszłości. Mam na razie doświadczenie w koordynowaniu szkoleń. poczytaj na forach. jak założyć firmę szkoleniową. to dobry pomysł. ale raczej na wiosnę. teraz trochę cienko w branży szkoleniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natie
Kwiatek polny wydolny ...To bardzo dobry pomysł. Tylko musiałbyś się rozeznać jak taki biznes działa i jakie są wymogi by szkolić innych. Ale to pewnie wiesz, bo widać , że głowę masz na karku. Pieniądze z tego są dobre a nawet bardzo dobre. Ja również myślę nad działalnością , ale trochę mi odwagi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta poznan 35
nie ma sensu zakładać takiej firmy, nikt ci nie bedzie placil, jestes naiwna tylkoo w dlugi wpadniesz,zenada, skont takie durnie sie biora moja ciotka kiedys poszla z urzedu pracy na kurs dla szwaczek nie bylo chetych a dla jej jednej nie zrobili potem a okazalo sie ze koszt byl za darmo to jak ty bedzież chciala pieniadze to kto tobie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka kozia pitka
nie wiedzialam,ze w poznaniu tacy głupi ludzie są szok! a z tą firma szkoleniową to zapomnij o zyskach, nic nie zarobisz, to juz sie nie opłaca, chyba ze jestes ogromną firmą szkoleniową, to ciebie nikt nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breżniew z kobylnicy
nie lepiej do pracy, przynajmniej bedziesz żył normalnie, a nie w strachu [przed ZUSem skarbówka , bo przedsiebiorców można ogołocic z wszsytkiego taki jest US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka kozia pitka
knmsgld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafałeczeczek
Wiem, że wątek jest stary i nieaktualny od stu lat, ale muszę to napisać bo aż boli jak się czyta wasze odpowiedzi. Gdyby Pani Kwiatek założyła firmę szkoleniową wtedy kiedy zaczęła ten wątek i zaangażowała w nią wszystkie swoje siły, zadbała by o pozyskiwanie klientów i promocję firmy to dzisiaj siedziałaby sobie przy internecie i śmiała się z was, którzy polecacie, żeby iść do pracy i nie bać się zusu :))) Do odważnych świat należy. Jeżeli chcecie mieć święty spokój to oczywiście zatrudnijcie się gdzieś za 1500 miesięcznie i tak do emerytury, tylko wtedy będziecie do końca życia siedzieć i marudzić, że inni mają lepiej bo kradną albo doszli do koryta albo jeszcze inne bzdury. Albo ktoś jest odważny i próbuje wybić się ponad przeciętność albo po prostu jest przeciętny i tyle. Oczywiście nie mam nic do przeciętnych ale nie mogę znieść kiedy osoba tchórzliwa doradza temu odważnemu... LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumbago 203
ale tu ludzie głupi, że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli znasz Nizgody albo
inne pomocne osoby, to oczywiście - zakładaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma twoj plan wspolnego
z tematem "uczuciowe"? No chyba ze Twoja firma ma szkolic jak prawnie podchodzic do uczuc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Az głowa boli
od waszych uwag i komentarzy aż się niedobrze robi. Prości ludzie - wy nie do pracy, ale do nauki się weźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł777
pomysł jak najbardziej dobry :) Jeśli będziesz miał zamiar robić szkolenia w różnych miastach w Polsce to na https://www.salerezerwacje.pl możesz chyba w każdym większym mieście tanio sale wynająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to bardzo opłacalny interes. Ostatnio słyszałem o jednym tanim i dobrym centrum szkoleniowym - http://www.pankiewicza.pl/ - z tego co widzę w galerii mają duży wybór sal, które są naprawdę dobrze wyposażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika876
Oczywiście, że się opłaca, ale trzeba mieć do tego predyspozycje lub też odbyć stosowne szkolenia. Przy takiej działalności wystąpienia publiczne, to podstawa, dlatego też warto w pierwszej kolejności zerknąć sobie tutaj http://dorotakostowska.pl/wystapienia-publiczne/ . Można się nauczyć nie tylko jak opanować stres, ale również jak zmieścić się w konkretnym przedziale czasowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysł na biznes według mnie. Sam działam w czymś podobnym. Ze swojego doświadczenia polecę poczytać sobie o rozwiązaniach takich jak wideokonferencje i oprogramowanie wspierające marketing takiego biznesu. Takie działania pozwalają się wyróżnić i przyciągnąć klientów. Warto uzyskać wsparcie od firmy, która te nowoczesne technologie upowszechnia np. Veracomp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka M
Kwiatek polny... czy Ty nadal obracasz się w kręgu, ktory rozpoczął ten wątek? Udało Ci się zrealizowac zamierzenia? chciałabym się z Tobą skontaktować, ale już nie na forum: czy istnieje taka możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek z Kożuchowa
...pieczątka nie jest warunkiem konicznym! lokal też, nawet kasa niezupełnie! warunkiem koniecznym jest pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Mam firmę szkoleniową, prowadzimy wideokonferencje za pomocą systemu firmy Intelligent tECHNOLOGIES, polecam. 
Wideo przebiega bardzo dobrze, bez zakłóceń. Można prowadzić firmę bez wychodzenia z domu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew

Robercie, mogę potwierdzic, obecnie juz nie mam firmy, ale jak mialem to tez korzystalem z tej innowacyjnej technologii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Intelligent Technologies firma sprawdza sie 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędny rycerz

nawiąż współpracę z urzędem pracy. Tam potrzebują kogoś tkto będzie udzielał wykładów tym którzy zdecydowali się na samodzielne otworzenie działalności biznesowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Tak, też wydaje mi się że intelligent technologies tutaj sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper

A nawet najlepsze bedzie Intelligent Technologies. Wspolpracujemy od ponad roku i zadnego potkniecia, poki co 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala
Dnia 8.08.2019 o 16:15, Gość Kacper napisał:

A nawet najlepsze bedzie Intelligent Technologies. Wspolpracujemy od ponad roku i zadnego potkniecia, poki co 😉

I oby tak zostalo bo hahah tez mam it od tego czasu 🙂 na plus, zdecydowanie na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×