Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bj

Restauracja Halka Warszawa - opinie

Polecane posty

Gość bj

Zastanawiam się nad zrobieniem wesela w tej restauracji czy ktoś z Was był może w tym lokalu na takiej imprezie a jeśli tak to proszę o opinię na temat organizacji, jedzenia, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem tam na weselu w zeszłym roku i wszystko wyglądało bardzo w porządku. Czysto, świetny wystrój, jedzenie bardzo smaczne, wszyscy mili i uprzejmi. Teraz sam planuje swoje przyjęcie i tez zastanawiam się nad ta restauracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczkkaaaa7
Miejsce bardzo przytulne, a jedzenie smaczne. Super klimatyczne na przyjęcie weselne. Miła obsługa i w ogóle wszystko dopięte na ostatni guzik. Kącik dla maluchów - one tam mają raj! A dorośli w tym czasie mogą się bawić. Super zaciszny ogródek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Ja organizuję wesele w kwietniu 2014 i szukam sali. Na http://www.hotelaramis.pl/ znalazłam ciekawą ofertę. Zależy mi też na możliwości noclegu dla gości bo niektórzy przyjadą z daleka. O Halce nigdy nie słyszałam natomiast w Aramisie miałam okazję być na weselu kuzynki i było cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loreto86
Nie byłem tam jeszcze, ale mam swoja sprawdzoną restuarację w Warszawie jesli chodzi o przyjęcia (ale tylko kameralne) www.facebook.com/restauracjagallodoro znajdziesz kontakt do gallo d'oro i dowiesz się wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, bo wnętrza są przepiękne! Równie wspaniałe są serwowane tam dania - wszystko świeże, oryginalnie i pięknie podane i przepyszne! To miejsce ma wyjątkowy klimat. Jest też ogródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, restauracja ma styl i klimat, wspaniałą obsługę. Potrawy są pięknie podane, pomysłowo, elegancko. A wszystko wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ciekawą restauracja, jednak mnie bardziej interesuje nowy lokal przy ulicy Zwycięzców 4, jest ta sama karta menu co w Wesołej. Nowa jednostka www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się sensownie i zdrowo najeść w Ganesh przy Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie (dodatki w cenie dania). Sam lokal jest w galerii Metro i do jego estetyki to na pewno trzeba się przekonać (tutaj trochę zdjęć - www.ganesh.pl ) :) Ale ma swój klimat. Niektórzy narzekają, że trochę na zamówienie trzeba tu poczekać, ale nie ma innej opcji skoro jedzenie jest robione na świeżo a nie odgrzewane. Szybko to podają jedzenie w Macu, albo w budce z zapiekankami. W prawdziwych restauracjach to już swoje trzeba odczekać. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sprawdzoną sushiwesola.pl :) Bardzo smaczne sushi oraz zupy podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jadłem sushi może dwa tygodnie temu w Blue City. Knajpa, dość fajna, taki nowoczesny, jasny wystrój Tokyo Sushi. Zamawiałem zestaw najprostszy to było chyba 16 kawałków za 38 złotych. Naprawdę się najadłem, smaki zróżnicowane, ładnie podane. Jakbym miał coś polecać, chociaż jestem laikiem kuchni japońskiej to ich. Miło wspominam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×