Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnbmnbm

czy mąz ma szansę?

Polecane posty

Gość mnbmnbm

Mąz szantazuje mnie ze wystapi o tydzien opieki nad dziecmi dla neigo tydzien dla mnie i tak caly czas....Maz nie ma wyksztalcenia,nie ma pracy na stale,ma pelno dlugow(zus,krdyty,karty kredytowe),nie ma mieszkania,a dzieci ma zamair wywozic do miasta gdzie mieszka tesciowa i tam ma sie Nimi "zajmowac" 80 letnia babcia z dziadkiem a potem ciotka.wiem ze to brzmi irracjonalnie i ejst smiechu warte,ale ja sie go boje pod kazdym wzgledem,taka mi sieczke robi z mozgu ze zaczynam juz popadac w paranoje,nawet na takie kosmiczne grozby.Wiem ze chodzil lub chodzi do psuchiloga.chce wystapic o rozowd bez orzekania o winie,nie chche prac brudow.Nie mam nikogo,on chyba tez nie.Jednak grozi mi,szantazuje mnie,ejstem na skraju wytrzymalosci.co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
Spokojnie....nie masz przyszłosci z takim "człowiekiem" ...zastanów się czy nie warto wnieść rozwodu z orzekaniem o jego winie. I przedewszystkim cie ciagnij tego dalej , tylko jak najszybciej do sadu z papierami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhkgkjh
na dniach sprzedaje mieszkanie,szantazuje mnie ze zatrzyma jego sprzedaz,ten topic powyzej o kredycie i tym ze maz gorzi ze ukradnie pieniadze jest moj.Jestem zrozpaczona.Chcialam uniknac prania brudow w sadzie,boje sie takiego czegos.Jego winy sa bezsprzeczne,okradl mnie nazaciagal dlugow,jak mnie poznal mial w, zusie ponad 40 tys dlugow,zatail toprzede mna,jego rodzinka prawdopodobnie takze.Ojcem jest dborym,jezeli mozna tak powiedziec o kims,kto kradnie pieniadze dzieciom tlumaczac sie ze chcial dla nas dobrze. Jak wyglada rozwod z orzekaniem o winie,jak reguluje sie widywanie ojca z dziecmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu niemożliwe
sądy nie stosują takich rozwiązań aby tak rzucać dzieckiem, bo dziecko ma mieć swoje stałe i bezpieczne miejsce a z drugim rodzicem kontakty ustalone przez sąd, chociaż są kobiety które zupełnie nie przejmują się wyrokiem sądu i nie dopuszczają do kontaktów z dzieckiem jesli mają ważne powody, i jak pokazuje praktyka , nawet wtedy sądy nie są w stanie nic poradzić, a pomysłowość takich matek nie zna granic, ale ja im się nie dziwię bo zwykle w czasie wizyt u takiego ojca , on wciska dzieciom kontakty ze swoimi kochankami zamiast pilnowac czystości spotkań i być całkowicie dla dziecka bez obecności kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tchozzzzzzzzzzzzzz
powinnas wystapic o rozwod z jego i winy i sie nie boj bo tylko na tym stracisz- dla dobra dzieci wystap o ograniczenie praw rodzicielskich. co znaczy nie prac brudow i dla swietego spokoju??? tylko tchoze szantazuja matke jego dzieci- walcz i zapobiegawczo idz do prawnika ,sa porady darmowe w socjalu. pamietaj ze to dupek. pamietaj o paszporcie bo dzieci nigdzi na wakacje nie wyjada;)) Moj ex tez bardzo mnie straszyl i co > w sadzie to ja go postraszylam!! zbieraj swiadkow , dowody itd i tez za znecanie sie psychicznie zloz doniesienie do Prokuratora - masz prawo. wakcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bojowe
a później się dziwią ,że nikt ich nie kocha. A jak przychodzi co do czego to płacz. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
w twojej sytuacji bezpieczniejszy byłby rozwód z orzekaniem o winie męża - skoro ma kupę długów i żadnej pracy, to trzeba uważać. W przypadku rozwodu bez orzekania o winie każdy współmałżonek ma prawo do aliemntów na siebie w ciągu 5 lat od rozwodu, jeśli znalazł się w niedostatku. jeśli rozwód byłby z jego winy - to takiego prawa by nie miał. Tylko że rozwód z orzekaniem winy zazwyczaj ciągnie się znacznie dłużej. o dzieci się nie martw, po prostu w pozwie napisz, że ze względu na sytuację (brak mieszkania, pracy) wnosisz o ustalenie wizyt u ciebie. Wnieś też od razu o alimenty i zabezpieczenie powództwa, tak żeby był zobowiązany płacić na dzieci od razu, a nie dopiero po zakończeniu sprawy rozwodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×