Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stresor

wielki stres w pracy

Polecane posty

Gość stresor

Witam pracuję w prywatnej firmie od 2,5 miesiąca, niby wszystko ok gdyby nie atmosfera która mnie wykańcza :( nie dość że pracy jest od groma to jeszcze zostaje sama gdyż moja kierowniczka idzie na macierzyński wiec po prostu masakra chciałabym zrezygnować ale boję się iż będą mi stwarzać problemy. Cieszę się że w ogóle mam pracę ale szczerze wolałabym pracować z "normalnej" firmie za mniejsze pieniądze i się tak nie stresować chociaż tutaj mam 1400 netto to zamieniłabym tą pracę na każdą inną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZNXNDNS
JAK MOZNA SIE ZA TAKIE NEDZNE GROSZE ZAHAROWYWAC IDZ NA CHOROBOWE PRZY BYLE OKAZJI I SZUKAJ CZEGOS INNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnghmjk
z mojego dosiwadczenia powiem ci ze nie warto, idz na l4 i szukaj nowej albo rzuc to w pizdu i szukaj nowej, szkoda zdrowia ja tez tak tkwilam w pracy, pol roku o co najmniej 5 miesiecy za dlugo, bo to bo tamto... balam sie odejsc dzis mam taki uraz do pracy ze glowa mala, jutro ide do nowej pierwszy dzien i nie wiem jak tam dotre, kasy trzeba a ja juz sto razy bylam od rezygnacji z niej, trzese sie ze strachu, czuje sie jakbym szla na sciecie, ciagle mam takie uczucie jakbym szla do tamtej a to inna przeciez, no masakra, mowie ci, nie marnuj zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnhmkyi
powem ci ze jak skladalam tam cv to sie modlilam zeby nie zadzwonili, potem jak szlam na rozmowe to sie modlilam aby tylko mnie po niej nie zechcieli, a tu kupa :( jak pomysle o dniu tam to mi sie robi niedobrze, zupelnie jak w tamtej, ide tylko dlatego ze znajomi mnie przekonali zebym sprobowala bo moze byc zupelnie inaczej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stresor
Tylko obawiam się co mi powiedzą bo nie mają nikogo na moje miejsce i obawiam się że tak łatwo nie nie "puszczą" z drugiej strony jak pomyślę że jutro mam tam znowu iść to na prawdę mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgfyrgr
moga se gadac co chca, nie jestes niewolnikiem chyba? masz jakis okres wypowiedzenia to przepracujesz go i tyle, no a skoro takie zle warunki to nic dziwnego ze nikogo tam nie ma chetnego, tam gdzie ja pracowalam tez rotacja ogromna, a to przez popierdolona szefowa, stare wredne babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobing u mnie
ja tez mam wileki problem, pracuje juz prawie miesiac za bardzo marne pieniadze i boje jutro sie isc do pracy ..... regionalna uzyla przemocy w stosunku do mnie, odepchnela mnie reka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa097
ja tez mam nieustanny stres pracuje ponad miesiac a juz wiem ze nie przedluze umowy, szef burak i cham, zona szefa udaje kogos kim nie jest, mam nadzieje ze wytrzymam jeszcze te 2 mies..nikt mi nie powie ze atmosfera nie jest wazna..jest bardzo wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda6671
Na pewno warto zacząć od konsultacji z psychologiem. Tutaj https://psychomedic.online/ jest ciekawe rozwiązanie, a mianowicie terapia online, z której warto skorzystać. Oferuje ją Klinika Psychomedic. Mają tam naprawdę świetnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tygodniowe wypowiedzenie na czas określony lub nieokreślony lub 3 dni okres próbny i mogą cię CMOKNĄĆ w 4-litery 1400 zł za cały miesiąc pracy ! Lekarz za jeden dyżur dostaje sporo więcej na rękę ! Masz zastępować kierowniczkę niech zapłacą Ci tyle ile dostaje kierowniczka + podwyższa ( praca za dwie osoby ) Pracodawca na siłę to może słonia trzymać w klatce HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres w pracy poniekąd jest czymś naturalnym, ale jeśli doświadczamy go rzadko, w jakiś umiarkowanych granicach. Trzeba wiedzieć jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami w pracy http://praca-opolskie.pl/stres-w-pracy-poznaj-nieoczywiste-sposoby-na-radzenie-sobie-z-nim/ , ale jeżeli kiepska atmosfera i napięcie wpływają na nasze zdrowie czy relacje osobiste, to lepiej zacząć rozglądać się za nowym zajęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×