Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsghfsdh

książeczka sanepidowska

Polecane posty

Gość dsghfsdh

witam mam do was pytanie czy wie ktoś co to znaczy w ogłoszeniu "aktułalna książeczka sanepidowska "??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora na pomidora
3 razy nasrac do pudelka i dac do badania czy syfa ni mosz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanepid sie klania
to znaczy ze musisz miec taka ksiązeczke sanepidu podpita przez lekarza, ale zapewne jak sie pytasz to takowej nie posiadasz wiec musisz isc do sanepidu ja wyrobic, zrobia ci badania kalu a potem podbija, no a potem raz w roku sie ja podbija u lekarza medycyny pracy i wtedy sie mowi ze ma sie aktualna ksiazeczke sanepidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsghfsdh
no dobrze a teraz mam drugie pytanie czy jak pracowłam w sklepie i tam mi zlecili badania na zdolność do pracy i te badania straciły ważność czy dalej mam książeczkę aktułalną czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsghfsdh
dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanepid sie klania
no ale czy masz takowa ksiazeczke czy tylko swistek papieru? moim zdaniem tam powinna byc data waznosci badania, jesli jest po tej dacie to musisz robic nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji
słownik sobie kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanepid sie klania
a w jakim sklepie pracowales? jak w odzieżowym to zrobili ci zwykle badania czy mozesz pracowac a ksiazeczke sie wyrabia w sklepach spozywczych jak mam sie kontakt z żywnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiaaa
Dokłądnie tak jest, jeżeli masz jakikolwiek kontakt z żywnością w pracy wtedy potrzebujesz ksiązeczki sanepidowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! ja kupiłem książeczkę badań sanepidu za 80zł od gościa była z wszystkimi potrzebnymi badaniami i mogłem ją dać ją tego samego dnia w pracy .załatwienie tego trwało kilka godzin, to znaczy zadzwoniłem rano pod nr 517 954 069 a odebrałem po południu gotową.polecam bo oszczędziłem sobie czasu, biegania, kasy i grzebania w kupie. wiem że można to z nim załatwić wysyłkę pocztą, jest to dobra opcja dla kogoś kto potrzebuje na już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×